PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > MULTIMO sponsorem Pucharu Świata w Karate

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/multimo-sponsorem-pucharu-swiata-w-karate-2142.html
QR Code
MULTIMO sponsorem Pucharu Świata w Karate

Michał Gruszka, 2 października 2007, 13:00
Tagi: GTS Energis, Internet, Multimo, promocja

Marka MULTIMO objęła patronat nad Finałami Pucharu Świata w Karate, które odbędą się 6 października 2007 roku w warszawskiej hali Torwar. Organizatorem imprezy jest Polska Grupa Marketingowa.

W imprezie zapowiedziało udział 16 najlepszych zawodników i zawodniczek z całego świata. Gościem honorowym turnieju będzie Prezydent Międzynarodowej Federacji Karate Tradycyjnego (ITKF) Hidetaka Nishiyama - największy autorytet karate tradycyjnego na świecie, pomysłodawca tej formuły zawodów. Polskę reprezentować będą zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2007. Będą to: Małgorzata Baranowska (KKT Gdynia), Ilona Sakowicz (Zamojski KKT), Krzysztof Neugebauer (AKK Łódź) i Piotr Kulczyński (AKK Łódź).

Marcin Kotlarski, Dyrektor Marketingu GTS Energis powiedział:

GTS Energis jest nowoczesną i dynamiczną firmą, która w tym roku wprowadziła usługę szybkiego dostępu do Internetu pod marką MULTIMO dla rynku konsumenckiego. Decydując się na współpracę przy imprezie sportowej o światowej randze, chcemy w aktywny sposób dotrzeć do młodego klienta, dla którego tego typu wydarzenie sportowe jest bardzo atrakcyjne.


Jaromir Łaciński, Prezes, GTS Energis powiedział:
Wykorzystanie sponsoringu sportowego dla celów promocji marki i oferowanej usługi MULTIMO uważamy za dobre posunięcie, gdyż poszerza naszą politykę sponsoringową, do tej pory skupioną na działaniach edukacyjnych i pozwala dotrzeć do szerszego odbiorcy. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać sportowe talenty i zaszczytem dla nas będzie wręczenie Pucharu Świata zwycięzcy.

Głównym sponsorem Mistrzostw Świata w Karate jest Fundacja Ryszarda Krauze, Poczta Polska oraz Subaru Polska. We współpracę zaangażowały się również takie firmy jak Żywiec, Hestia, Suzuki Polska.

Patronem medialnym imprezy jest Gazeta Wyborcza oraz TVP.

reklama

Ostatnie opinie internautów

radior 5.10.2007 @ 12:54
no patrząc na stronkę multimo i ich oferty to można zostać nawet znokautowanym ciosem karate hehe 3X10 + multimo easy gdzie nic się nie płaci za zerwanie umowy na czas nieokreślony to jest to

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości