PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Muzyczne wydania trzech modeli telefonów Nokia Nseries

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/muzyczne-wydania-trzech-modeli-telefonow-nokia-nseries-93.html
QR Code
Muzyczne wydania trzech modeli telefonów Nokia Nseries

Tomasz, 28 września 2006, 18:27
Tagi: Nokia

Firma Nokia przedstawiła muzyczne wydania trzech mobilnych komputerów multimedialnych: Nokia N70 Music Edition, Nokia N73 Music Edition i Nokia N91 8GB. Seria Nokia Nseries Music Range wyróżnia się eleganckimi, czarnymi obudowami oraz udoskonalonymi funkcjami muzycznymi, które ucieszą każdego melomana.

Wśród głównych zalet można wymienić specjalne klawisze funkcji muzycznych, pakiet Nokia PC Suite i nowe oprogramowanie do łatwej synchronizacji oraz porządkowania plików muzycznych, a także więcej pamięci -- wyposażony w dysk twardy o pojemności 8 GB komputer multimedialny Nokia N91 8GB stanowi praktycznie niewyczerpane źródło muzyki.

„Muzyka to nieodłączna część naszego codziennego życia, która jest w stanie przywoływać wspomnienia i zmieniać nasz nastrój” -- powiedział Tommi Mustonen, dyrektor działu Multimedia firmy Nokia. „Wprowadzając nową Nokia Nseries Music Range, chcemy zwiększyć te osobiste doznania i nadać im szczególny charakter. Można na przykład dzięki usłudze Music Recommenders korzystać z rekomendacji niezależnych ekspertów muzycznych, dodawać coraz więcej utworów dzięki zwiększonej pamięci, a także łatwo porządkować i synchronizować pliki muzyczne przy użyciu komputera tradycyjnego i mobilnego. Te i liczne inne zalety sprawiają, że nasza nowa seria Music Range to najbardziej wszechstronna oferta w dziedzinie mobilnej muzyki”.

Muzyki można teraz słuchać jeszcze wygodniej -- zarówno siedząc w autobusie, jak i idąc ulicą. Od ulubionych utworów dzieli tylko dotknięcie dedykowanych klawiszy funkcji muzycznych. Pliki można porządkować jeszcze łatwiej niż dotychczas przy użyciu wbudowanego odtwarzacza. Z poziomu menu muzycznego można na bieżąco tworzyć i edytować listy odtwarzania. Bardzo prosto można również zgrywać utwory z płyt CD i synchronizować je z urządzeniem przy użyciu programu Nokia Music Manager z pakietu Nokia PC Suite, aby móc słuchać ich w drodze.

Nokia N70 Music Edition, Nokia N73 Music Edition i Nokia N91 8GB mają ponadto więcej pamięci na wszystkie utwory, które po prostu mieć trzeba -- odpowiednio 1 GB, 2 GB i 8 GB. Odtwarzanie nagrań nie powinno sprawiać żadnych problemów, ponieważ rozpoznawane są dwa najpopularniejsze na świecie formaty: MP3 i AAC ale również wiele innych formatów muzyki cyfrowej. Aby jeszcze bardziej zwiększyć jakość dźwięku, można podłączyć wysokiej klasy kompatybilne słuchawki ze standardową wtyczką stereo 3,5 mm.

Muzyką wysokiej jakości można się cieszyć niezależnie od miejsca dzięki łączności internetowej. W zasięgu ręki są najświeższe wiadomości o ulubionych wykonawcach, bilety na koncerty oraz najnowsze utwory. Poprzeczkę mobilnej muzyki podnoszą jeszcze wyżej takie atrakcyjne funkcje, jak podcasting, stereofoniczne radio FM z katalogiem stacji i Visual Radio oraz usługa Music Recommenders.

Nokia N91 8GB: kieszonkowa szafa grająca

Sztandarowy Nokia N91 8GB zapewnia najlepsze muzyczne doznania mobilnym użytkownikom. Na dysku twardym o pojemności 8 GB można pomieścić aż 6000* utworów. Dzięki takim zaletom, jak specjalne klawisze muzyczne, wysokiej jakości muzyczny zestaw słuchawkowy z funkcją zdalnego sterowania w komplecie, synchronizacja z programem Windows Media Player i łączność Bluetooth, a także inne funkcje charakterystyczne dla serii Nokia Nseries Music Range, nowy mobilny komputer multimedialny Nokia N91 8GB to prawdziwa, choć kieszonkowa, szafa grająca.

Nokia N73 Music Edition: dźwięk w cyfrowym wydaniu

Nokia N73 Music Edition to fascynujący mobilny komputer multimedialny z pamięcią do 2 GB, wbudowanymi głośnikami stereo zapewniającymi optymalną jakość dźwięku oraz funkcją łatwej synchronizacji z programem Windows Media Player. Utwory można zgrywać z płyt i odtwarzać, mając do wyboru formaty MP3, AAC, AAC+, eAAC+ i WMA. Zestaw głównych zalet dopełniają wyśmienite funkcje fotograficzne, takie jak aparat o rozdzielczości 3,2 megapiksela z optyką marki Carl Zeiss i automatyczną ostrością. Wszystko to sprawia, że Nokia N73 Music Edition jest doskonałym połączeniem cyfrowej elektroniki i dźwięku.Nokia N70 Music Edition: wszechstronny odtwarzacz muzyczny

Nokia N70 Music Edition z 1 GB pamięci to więcej muzyki w kieszeni. Po wgraniu ulubionych utworów wystarczy nacisnąć klawisz muzyczny, aby ich posłuchać. Słuchanie muzyki ułatwia także specjalnie przystosowany zestaw słuchawkowy z funkcją zdalnego sterowania. Dzięki rozbudowanym funkcjom muzycznym i pomimo niewielkich rozmiarów jest to urządzenie o imponujących możliwościach multimedialnych.Nokia N70 Music Edition i Nokia N73 Music Edition mają być dostępne w sprzedaży w październiku 2006 roku, a Nokia N91 8GB pod koniec 2006 roku, po szacowanych cenach bez dopłat odpowiednio 350, 450 i 550 euro.

*Wartość obliczona przy założeniu średniego czasu utworu 3:45 i kodowania eAAC + 48 Kb/s. Przy kodowaniu AAC 128 Kb/s maksymalna pojemność wynosi 2000 utworów.

Źródło: Nokia

reklama

Ostatnie opinie internautów

rafalek 5.12.2007 @ 10:04
Słyszałem że n70 to kopyto.
a n73 to wypas
Mieszko 4.03.2008 @ 19:25
Mam N73 i jest bardzo ładna i dokładnie ten model xDD Music cos tam Bardzo ładnie mi sie spisuje tylko jak zabardzo ją Nawale rownych p****** to sie troche tnie ale ogołem bardzo fajna nokia Ogołem WYPAS !! Głosnik jest strasznie głosny ;)
damian 4.04.2008 @ 17:11
mam n73 i zapełnioną całą pamięć czyli 2gb i się teżtroszke tnie a nie wiecie czy jak sformatuje karte pamięci to lepiej będzie;/? jak coś to wdzięczny bym był jakby ktoś mi eska napisał z odpowiedzią mój kom 605118320
Marino87 7.05.2008 @ 10:54
N73 Music Edition jest kozackim telefonem , zdjęcia robi lepsze 3,2mpx niż N95 5,0mpx dzięki Optyce Carl Zeiss , i soczewkom Tessar :P
ManiekStar 14.09.2008 @ 16:59
do "Marino87" , ty zapomniałeś chyba że Nokia N95 ma też optyke Carl Zeiss , mam też N73 ale N95 jest dużo lepsza niestety taka prawda , ale dla mnie plusem w N73 jest to że dosyć głośno gra ;D wydaje mi się że głośniej od N95 , a oba telefony mają głośniki stereo ;) to tyle pozdro dla posiadaczy enek ;)
Uki 26.01.2009 @ 19:23
Witam.
Zakupiłem N73 szczególnie do słuchania muzyki.Myślałem że intuicyjnie sobie poradzę z ładowaniem muzyki i tworzeniem list...ale coś mi nie idzie.Ktoś mi pomoże jakimś linkiem lub krótką instrukcją tworzenia..Proszę o pomoc bo już mi cierpliwości brakuje..
Dziękuję


Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 0 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

All-Star point guard... 3.03.2018, 03:21

New balance pink... 3.03.2018, 03:13

adidas original... 3.03.2018, 03:06