PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > myPhone posiada 0,9% rynku telefonów w Polsce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/myphone-posiada-0-9-rynku-telefonow-w-polsce-7982.html
QR Code
myPhone posiada 0,9% rynku telefonów w Polsce

Maciej Celmer, 10 listopada 2010, 12:20 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 11 listopada 2010 o 12:43)
Tagi: Apple, HTC, myPhone

Według informacji do której dotarła redakcja serwisu PasjaGSM.pl myPhone sprzedał w II kwartale 2010 24.300 urządzeń, co oznacza, że posiada już 0,9% rynku.

Według nieoficjalnych informacji do których dotarliśmy, HTC i Apple w II kwartale sprzedało po około 30.000 sztuk swoich telefonów w Polsce.

Redakcja czeka na potwierdzenie i uściślenie tych danych przez producentów.

Źródło: wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

wertas 10.11.2010 @ 17:33
0.1% rynku- nie brzmi to jak sukces.
ale wbrew pozorom to praktycznie tyle co iphone więc całkiem sporo.
JaceQ 12.11.2010 @ 19:35
@wertas, nie 0.1% tylko prawie 1% rynku jak na markę, która jest od roku na rynku + są to dość proste telefony to myślę, że jest ogromny sukces! ;-)
Qub 12.11.2010 @ 22:21
gdzie oni sprzedają te telefony? W ofertach operatorów ich nie widziałem. Jeżeli sprzedają tyle co HTC to rzeczywiście sukces. Ile będą mieli rynku jak wejdą do operatorów?
JaceQ 14.11.2010 @ 13:04
Qub z tego co kojarzę to myphone sprzedaje w 4 głównych punktach sprzedaży:
- przez sieć Rydzyka wRodzinie,
- w swoich punktach sprzedaży w całym kraju Teletorium,
- w marketach - Saturn i MediaMarkt,
- w Biedronce.

Według nieoficjalnych informacji jakie krążą po rynku to właśnie Biedronka sprzedaje większość ich telefonów.
VIKA 1975 15.11.2010 @ 07:29
MAM TAKI TELEFONIK JUŻ OKOŁO 1,5 ROKU I JAKOŚ O DZIWO DZIAŁA. DOBRA CZUŁOŚĆ, MENU DZIWNE A KONFIGURACJA JESZCZE GORSZA. (NIESTETY TO BYŁY DOPIERO ICH POCZĄTKI. TERAZ TO MAJĄ DOPIERO SPRZĘT. ZAPRASZAM NA DOWOLNĄ GIEŁDĘ INTERNETOWA. DO TEGO SĄ TEŻ INNE MARKI KTÓRE TEŻ IMPONUJĄ
@Maciej Celmer 18.11.2010 @ 15:21
myPhone wypada coraz lepiej na rynku. Pojawiło się kilka nowości min z Androidem, 2 karty SIM, oraz telefon zrobiony we współpracy z firmą Lenovo. Niedługo dostanę kilka modeli do testów. Szykują też telefon retro nowy o całkiem ciekawej specyfikacji, więcej będę wiedział pod koniec miesiąca.
wertas 27.11.2010 @ 15:35
te modele z androidem z tego co się orientuje to powstają przy współpracy z lenovo.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16