PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nagroda Najlepszy Partner w Biznesie dla Muzodajni

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nagroda-najlepszy-partner-w-biznesie-dla-muzodajni-6597.html
QR Code
Nagroda Najlepszy Partner w Biznesie dla Muzodajni

Mariusz Burski, 27 października 2009, 21:18
Tagi: Muzodajnia.pl, Plus, Polkomtel

Muzodajnia.pl – największa internetowa platforma z muzyką do legalnego ściągania za grosze – została wyróżniona przez miesięcznik "Home&Market" nagrodą Najlepszy Partner w Biznesie w kategorii "Projekty strategiczne". W uzasadnieniu wyróżnienia podkreślono, że innowacyjność Muzodajni, przygotowanej przez sieć komórkową Plus, stała się przełomem na polskim rynku.

"Muzodajnia to jedna z najtańszych i najbardziej innowacyjnych ofert na polskim i europejskim rynku, dostępna w wariantach dostosowanych do potrzeb różnych grup klientów" - czytamy w uzasadnieniu.

Serwis Muzodajnia.pl został uruchomiony przez sieć Plus w 2008 r. Obecnie za jego pośrednictwem dostępne jest kilkaset tysięcy utworów z różnych gatunków muzyki za bardzo niską cenę. Zasoby Muzodajni są systematycznie uzupełniane o najnowsze przeboje.

Nagrodę Najlepszy Partner w Biznesie redakcja miesięcznika "Home & Market" przyznaje co roku przedsiębiorstwom i instytucjom, które uznane zostały przez środowisko biznesowe za rzetelne, godne zaufania i najpełniej spełniające oczekiwania swoich klientów i partnerów. Uroczysta gala wręczenia nagród Najlepszy Parter w Biznesie odbyła się wieczorem 26 października w hotelu Intercontinental w Warszawie. W imieniu sieci Plus nagrodę odebrał Piotr Żak, zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Produktów i Usług ds. Pozyskiwania i Rozwoju Kontentu.

"Nagroda "Home&Market" to kolejne potwierdzenie tego, że Muzodajnia spełnia oczekiwania użytkowników i jest dobrym projektem również w sferze biznesowej" – podkreśla Piotr Żak. "Rosnąca z tygodnia na tydzień liczba użytkowników serwisu pokazuje, że stanowi on atrakcyjną, legalną alternatywę dla pirackiego ściągania plików muzycznych z Internetu".

Źródło: Plus

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 2 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości