PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Najlepsza na rynku oferta BlackBerry BIS w Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/najlepsza-na-rynku-oferta-blackberry-bis-w-orange-3555.html
QR Code
Najlepsza na rynku oferta BlackBerry BIS w Orange

Michał Gruszka, 28 lutego 2008, 17:51
Tagi: BlackBerry, Orange

Orange obniżył o 60 proc. cenę za korzystanie z usługi BlackBerry BIS, która pozwala m.in. na odbieranie e-maili w telefonie. To obecnie najkorzystniejsza oferta dla klientów biznesowych na polskim rynku.

Od dziś cena usługi BlackBerry BIS, dostępnej w ramach oferty Orange dla Firm wynosi 19,90 zł + VAT miesięcznie za dostęp do poczty. Oznacza to obniżkę aż o 60 proc. i najbardziej atrakcyjną stawkę na rynku. Nowe ceny dotyczą nowych oraz obecnych klientów usługi, którzy o zmianie zostaną poinformowani specjalnym SMS-em.

Usługa BlackBerry BIS (BlackBerry Internet Service) przeznaczona jest dla każdego, kto chce mieć stały dostęp do poczty e-mail, bez limitu przesyłania danych. Pozwala na jednoczesną obsługę do 10 kont pocztowych działających w oparciu o protokół POP3, IMAP4. Umożliwia odbieranie, wysyłanie, kasowanie wiadomości e-mail oraz przeglądanie załączników w najpopularniejszych formatach m.in. Microsoft Word, Excel, PowerPoint i Adobe PDF bezpośrednio z telefonu komórkowego lub terminala BlackBerry.

BlackBerry BIS jest dostępna dla wszystkich klientów ofert abonamentowych Orange dla Firm, które obejmują transmisję danych GPRS. Można z niej korzystać za pośrednictwem terminali BlackBerry® firmy RIM oraz popularnych telefonów innych producentów m.in. Sony Ericsson P990i/P1 oraz Nokia serii E i Communicator.
Wraz z obniżeniem ceny BlackBerry BIS, w ofercie Orange dla Firm pojawiają się dwa nowe modele telefonów komórkowych umożliwiające korzystanie z usługi: Nokia E51 i BlackBerry 8320. Ich cena zależy od wybranej taryfy i zaczyna się już od 1 zł + VAT.
Usługa BlackBerry wykorzystuje technologię push e-mail światowego lidera firmy RIM, dzięki której odbieranie i wysłanie e-maili odbywa się równie szybko i wygodnie, jak SMS-ów.

Więcej o usłudze oraz pełna lista telefonów współpracujących z BlackBerry BIS znajduje się na stronie www.orange.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 8 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości