PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Najszybszy bezprzewodowy internet z laptopem Asus w ofercie Orange dla Firm

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/najszybszy-bezprzewodowy-internet-z-laptopem-asus-w-ofercie-orange-dla-firm-2390.html
QR Code
Najszybszy bezprzewodowy internet z laptopem Asus w ofercie Orange dla Firm

Michał Gruszka, 26 października 2007, 11:49
Tagi: Asus, biznes, Internet, Orange, promocja

Najszybszy bezprzewodowy internet z laptopem Asus w ofercie Orange dla Firm
Orange we współpracy z sieciami handlowymi Komputronik i Sferis wprowadził ofertę mobilnego Internetu Business Everywhere z laptopem Asus.

Kupując komputer z dostępem do sieci, klienci zaoszczędzą ponad 1 200 zł.
Nowa oferta Orange dla Firm to połączenie zaawansowanej i bezpiecznej usługi dostępu do Internetu Business Everywhere z nowoczesnym laptopem. Komputer jest wyposażony w zintegrowany moduł HSDPA, co umożliwia korzystanie z bezprzewodowej transmisji danych z prędkością do 7,2 Mbps.

W promocji Orange cena komputera Asus F3SR-AP002C z 36 miesięczną umową Business Everywhere jest niższa o 1 tys. zł od ceny standardowej i wynosi 2 999 zł brutto. Dodatkowo, w ciągu pierwszych czterech miesięcy korzystania z usługi, klienci zaoszczedzą do 240 zł płacąc tylko połowę abonamentu. Oferta jest dostępna w sprzedaży ratalnej i gotówkowej prowadzonej przez sklepy Komputronik oraz Sferis.
Notebook Asus F3SR-AP002C został zaprojektowany specjalnie z myślą o użytkownikach szybkiego, mobilnego internetu. Dzięki antenom zainstalowanym w obudowie ekranu, urządzenie zapewnia korzystanie z lepszego zasięgu sieci GSM, a więc pozwala na nawiązanie połaczenia również tam, gdzie dla modemów standardowych poziom sygnału jest za niski. Zastosowanie zintegrowanego, wewnętrznego modułu HSDPA sprawia, że nawiązanie połaczenia z siecią jest łatwiejsze i szybsze gdyż nie wymaga każdorazowego instalowania i uruchamiania zewnętrznej karty modemowej.

Business Everywhere to oferta mobilnego dostępu do internetu dla klientów biznesowych Orange. Usługa zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa przesyłanych danych oraz dostępu do sieci korporacyjnej za pomocą sieci mobilnych, z dowolnego miejsca na świecie. Można z niej korzystać za pomocą komputera stacjonarnego lub laptopa wyposażonego w kartę modemową, sieciową bądź modem.

Technologia HSDPA (High Speed Downlink Packet Access) to rozwinięcie rozwiązania UMTS/3G, którego maksymalna prędkość to 384 kbps. Pozwala na osiąganie prędkości transmisji, które do tej pory były zarezerwowane dla szerokopasmowego, stacjonarnego dostępu do internetu. Obecnie HSDPA w sieci Orange umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 7,2 Mbps. W przyszłości możliwe będzie podwojenie prędkości transmisji do 14,4 Mbps.

Zasięg HSDPA w sieci Orange obejmuje aglomeracje: warszawską i katowicką, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Wrocław oraz Łódź. Do końca bieżącego roku, w zasięgu szybkiego Internetu Orange znajdzie się blisko 30 proc. populacji naszego kraju.

reklama

Ostatnie opinie internautów

gamon 12.10.2008 @ 14:05
a jaki masz abonament w iPlusie i jaki masz limit? smiga ten necik?
dumen 27.04.2009 @ 19:39
który mam wziąść internet bezprzewodowy do laptopa


iplus
blue conect
czy orange

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości