PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Napisy.info - serwis kończy swą działalność

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/napisy-info-serwis-konczy-swa-dzialalnosc-5024.html
QR Code
Napisy.info - serwis kończy swą działalność

Piotr Baranowski, 22 października 2008, 01:16 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 22 października 2008 o 01:24)
Tagi: rozrywka

Największy polski serwis z tłumaczeniami filmów został z dniem 20. października zamknięty.

Krzysztof Szklarski, właściciel Napisy.info powiedział:

Takie jest moje stanowisko podyktowane pewnymi okolicznościami, na które nie miałem i nie mam wpływu. Kilkakrotnie zwracałem się z różnymi apelami do Was, drodzy użytkownicy, tłumacze, goście. Pokazałem Wam wszystkim, że potrafię utrzymać serwis, że potrafię zapewnić jemu jak i tłumaczom, użytkownikom bezpieczeństwo. Ten serwis jest olbrzymim ciężarem dla mnie, gdyż nie stać mnie na bylejakość, nie stać mnie na to, by poświęcać jemu, Wam więcej zdrowia, energii - mój zapał wygasł, gdyż nie może być tak, że kilku osobom na tym serwisie zależy, a inni podchodzą do niego tak obojętnie. Koniec napisów, koniec filmów, a to wszystko zawdzięczać możecie jedynie sobie.

Więcej o zamknięciu serwisu można przeczytać w oświadczeniu właściciela Napisy.info.

Polskie napisy można znaleźć także:

reklama

Ostatnie opinie internautów

widmo82 22.10.2008 @ 02:31
ahahaha kto wierzy w to co ten czlowiek pisze to musi byc idiota :)
racjonalista 22.10.2008 @ 16:20
Gowno prawda Szklarski ma nas**** we łbie najpierw ubliża ludziom a poźniej obrót o 180 stopni żerze żeby mu pomgalai. Niech ten cham sie zacznie leczyć psychiatrycznie.
Racjonalista 22.10.2008 @ 16:23
Pisałem do niego emaila czując się ze robie to prosto w jego pysk. Jest k**** tak nudny ten typ. Juz wole zeby te napisy.info zostaly zmakniete anizeli szklarski mial swoje wypociny pierdziec na glownej stronie. Ten zakichany pseudo prezesina. Na prezesa to trzeba miec jeszcze wygląd i zachowanie. A ten się kompromituje. ZAROZUMIAŁY CHAM Z NIEGO POWTARZAM RAZ JESZCZE, CHAM!!
xury 22.10.2008 @ 22:57
do tej pory nawet nie wiedzialem o istnieniu pana Szklaraskiego. Preczytalem tego newsa i wszedlem na forum napisy.info Jak 16 lat w internecie się bujam to nie widzialem wcześniej większego świra.
nos 23.10.2008 @ 08:26
koles mial kilka kont na swoim forum, i prowadzil konwersacje z samym soba, spamowal bzdury, a najlepsze jak kiedys kolo poprosil go o pomoc bo policja walnela mu twardy dysk, to p.Szklarski poradzil mu by sie przyznal do winy i kazal sobie przeslac dowod. Jak tamten sobie pomyslal ej, chwila nie bede slal swoich danych to p.Szklarski naublizal mu na forum i straszyl policja.
Ja tam sie ciesze ze ten baran, dal sobie spokoj. Niech spada na szczaw.
Piotrek 23.10.2008 @ 09:39
Boję się jednego... że Szklarski znowu robi sobie jaja i za chwilę otworzy ten serwis. Niech już sobie człowiek da spokój i męczy swą głupotą swoich znajomych - jeżeli ich ma oczywiście.
racjonalista 23.10.2008 @ 18:38
Co ten dziadek wypisuje znowu na stronie glownej? 100 milionów złotych?? Może my się pop******iło z milionami przed denominacją złotego.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16