PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nasza-Klasa: Pierwsze wyniki mobilnego Śledzika

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nasza-klasa-pierwsze-wyniki-mobilnego-sledzika-7263.html
QR Code
Nasza-Klasa: Pierwsze wyniki mobilnego Śledzika

Mariusz Burski, 11 marca 2010, 12:42 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 11 marca 2010 o 12:43)
Tagi: internet komórkowy, Nasza-Klasa.pl, smartphone, telefon komórkowy

W przeciągu trzech tygodni od premiery, Śledzik w wersji mobilnej był uruchamiany ponad pół miliona razy. Przeciętny czas spędzony podczas jednego logowania do Śledzika via urządzenia mobilne wynosi trzy minuty.

W połowie lutego Śledzik, jako pierwsza funkcja NK, został przeniesiony do komórek. Poprzez trzy wersje dedykowane urządzeniom mobilnym, można już informować przyjaciół i sprawdzać co słychać u znajomych. "Na stronach mobilnych Śledzika: m.sledzik.pl i java.sledzik.pl odnotowaliśmy ponad pół miliona wejść w pierwsze trzy tygodnie od ich uruchomienia. Aplikacja na iPhone'a, udostępniona w ostatnim czasie, zbiera pozytywne recenzje, jeśli chodzi i design i wygodę Użytkownika. Powyższe statystyki i opinie są dla nas dobrym prognostykiem przed kolejnymi "wtłoczeniami" NK w komórki" - mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

Urządzenia mobilne są coraz chętniej używane do przeglądania Internetu. Już prawie 20% polskich Internautów korzysta z mobilnego dostępu do sieci, a ponad połowa z nich korzysta z sieci w ten sposób niemal codziennie. Według raportu Opery Mini NK to najpopularniejsza strona mobilna w Polsce, stąd przenoszenie serwisu do telefonów komórkowych było jedną z naturalnych ścieżek rozwoju NK.

Śledzik w komórce to narzędzie, dzięki któremu w każdej chwili możemy dowiedzieć się co słychać u znanych osób, np.: Adama Małysza, Grzegorza Halamy czy Roberta Moskwy. Ponadto przeczytamy najświeższe informacje z kilkunastu polskich miast i ponad stu kanałów tematycznych (m.in. newsy, sport, muzyka, kultura, rozrywka, turystyka, organizacje pozarządowe). Najpopularniejsze sekcje tematyczne śledzone są nawet przez milion osób (np. kanały dotyczące organizacji pozarządowych).


Źródło: Nasza-Klasa

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 12 i 15 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości