PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nasza Klasa: Premiera Śledzika na iPhone

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nasza-klasa-premiera-sledzika-na-iphone-7160.html
QR Code
Nasza Klasa: Premiera Śledzika na iPhone

Mariusz Burski, 23 lutego 2010, 18:53
Tagi: iPhone, Nasza-Klasa.pl

Funkcje NK są konsekwentnie udostępniane osobom korzystającym z sieci przez telefony komórkowe. Po premierze Śledzika Lajt, dedykowanego przeglądarkom w urządzeniach mobilnych, swoją odsłonę ma aplikacja Śledzika na iPhone'a.

"Według raportu Opery NK to najchętniej odwiedzana strona przez polskich Użytkowników mobilnego Internetu. iPhone zaś to jeden z najpopularniejszych produktów mobilnych na świecie. Stworzenie aplikacji na iPhone’a było dla nas kluczowym projektem. Gotowy program to jak dotąd najbardziej zaawansowany produkt mobilny NK. Co ważne, korzystanie z aplikacji przez komórkę jest równie bezpieczne, jak przeglądanie Śledzika www czy wersji Lajt" - mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

Aplikacja na iPhone'a to zaawansowany produkt. Nie jest to po prostu odchudzona wersja portalowego mikrobloga lecz nowa, napisana od początku aplikacja. Wyróżnia się wysokiej jakości grafiką i GUI zgodnym ze standardami Apple. Śledzik na iPhone'a udostępnia wszystkie funkcje mikrobloga znane z wersji www: można dodawać wpisy i komentarze czy oznaczać gwiazdkami interesujące wiadomości. Ponadto, jeśli Użytkownik udostępni w swoim profilu na NK numer telefonu, będzie można do niego zadzwonić przez zaznaczenie odpowiedniej opcji.

Śledzik to narzędzie, dzięki któremu w każdej chwili możemy dowiedzieć się co słychać u znajomych, znanych osób, np.: Adama Małysza, Martyny Wojciechowskiej czy Marcina Gortata. Ponadto przeczytamy najświeższe informacje z kilkunastu polskich miast i ponad stu kanałów tematycznych (m.in. biznes, newsy, sport, muzyka, kultura, organizacje pozarządowe). Najpopularniejsze sekcje tematyczne śledzone są nawet przez milion osób (np. kanały dotyczące organizacji pozarządowych).

Wersje mobilne Śledzika powstały przy współpracy zespołu NK i specjalistów z firmy Mobile Experts. Śledzik zacumował w komórkach jako pierwszy, w przyszłości można spodziewać się przełożenia całej NK na wersję komórkową.


Źródło: Nasza Klasa

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 7 i 12 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości