PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nasza Klasa: Trzecia odsłona mobilnego Śledzika

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nasza-klasa-trzecia-odslona-mobilnego-sledzika-7206.html
QR Code
Nasza Klasa: Trzecia odsłona mobilnego Śledzika

Mariusz Burski, 3 marca 2010, 01:35
Tagi: internet komórkowy, Nasza-Klasa.pl

Od kilku tygodni Nasza Klasa jest wtłaczana w komórki. Użytkownicy już korzystają z odchudzonego Śledzika Lajt i rozbudowanej graficznie aplikacji na iPhone'a. Drugiego marca premierę ma wersja Java mikrobloga NK.

Najnowsza wersja Śledzika pozwala dostać się do serwisu z poziomu telefonów obsługujących Javę. Tak jak wersja Lajt, aplikacja Java jest prosta graficznie i nastawiona na wygodę użytkowania. Jej ważną funkcją jest opcja zadzwonienia do znajomego z NK, który podał na swoim profilu numer telefonu. Takie innowacje zbliżają NK do celu, jakim jest przekształcenie serwisu społecznościowego w nowoczesną technologicznie platformę komunikacji.

"Największym wyzwaniem przy produkcji mobilnych odsłon Śledzika, było przystosowanie ich do jak największej liczby komórek. Problem ten nie dotyczył jedynie aplikacji stworzonej specjalnie dla iPhone'a. Produkty Lajt i Java są uproszczonymi wersjami mikrobloga NK, kompatybilnymi z niemal wszystkimi telefonami na rynku - również starszymi modelami. Ich zdecydowaną zaletą jest intuicyjność obsługi." - mówi Joanna Gajewska, rzecznik Naszej Klasy.

Urządzenia mobilne są coraz chętniej używane do eksplorowania zasobów Internetu. Już prawie 20% rodzimych Internautów korzysta z mobilnego dostępu do sieci, a ponad połowa z nich czyni to niemal codziennie. Co więcej, według raportu Opery, Polacy najchętniej odwiedzają przez telefon Naszą Klasę. Dlatego też, przenoszenie funkcji NK do telefonów komórkowych jest naturalną konsekwencją.

Wraz z premierą wersji Java Śledzik jest dostępny w niemal wszystkich komórkach. W dalszych kwartałach 2010 można spodziewać się kolejnych konwersji na urządzenia mobilne, a w konsekwencji przeniesienia całego serwisu na telefony komórkowe.Źródło: Nasza Klasa

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 12 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości