PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Navmax - pierwsza polska nawigacja z korkami dla Androida

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/navmax-pierwsza-polska-nawigacja-z-korkami-dla-androida-9964.html
QR Code
Navmax - pierwsza polska nawigacja z korkami dla Androida

Maciej Celmer, 4 stycznia 2012, 12:52
Tagi: Android, aplikacja, Navmax, nawigacja, Windows Mobile

W pierwszych dniach stycznia na rynek oficjalne wszedł Navmax - aplikacja nawigacyjna GPS z korkami oraz mapami instalowanymi bezpośrednio na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz nawigację samochodową typu PND.

Prace nad finalnym programem trwały wiele miesięcy, a pierwsze testy produktowe w Polsce ukazały się jeszcze
w drugiej połowie minionego roku. Mimo, że testowano wówczas wersję beta, wyniki były bardzo obiecujące. Navmax był chwalony przez recenzentów za duże dopracowanie oraz wygodę w korzystaniu z aplikacji na smartfonach i tabletach. Dzięki współpracy z jednym z wiodących dystrybutorów nawigacji w Polsce podstawowa wersja Navmax została preinstalowana na najnowszych jego tabletach, które sprzedawane są w Czechach, na Słowacji, na Litwie oraz w Polsce.

Dodatkową zaletą Navmaxa mogącego nawigować bez zasięgu Internetu, jest możliwość jego wykorzystania jako Mobilnej Platformy Nawigacyjnej. Tworzy ją szereg dodatkowych serwisów realizowanych w czasie rzeczywistym. Na szczególną uwagę zasługuje informacja o utrudnieniach w ruchu - Navmax Traffic Control – dostarczana użytkownikowi w czasie rzeczywistym. Dzięki tej usłudze możemy ominąć korki w mieście oraz, co ważniejsze, także utrudnienia na trasie podczas wyjazdów służbowych czy wakacyjnych. Nie można też zapominać o pozostałych usługach znajdujących się na wyposażeniu Navmax: prognoza pogody, kalkulator walut czy komunikator. Obecnie zespół Navmax opracowuje już nowe, użyteczne usługi, które przyniosą oszczędności Użytkownikom oraz dostarczą informacji o rozrywce w okolicy – powiedział Marcin Wykurz, Członek Zarządu spółki odpowiedzialny za rozwój produktów Navmax.

Produkt dostępny jest obecnie na systemy operacyjne Android oraz Windows Mobile i CE. W najbliższym czasie udostępnione zostaną wersje na platformy iOS (system operacyjny urządzeń mobilnych Apple – iPhone, iPad) oraz Bada (system operacyjny firmy Samsung). Planowany rozwój umożliwi dostępność Navmaxa dla zdecydowanej większości posiadaczy urządzeń mobilnych na świecie.

Źródło: Navmax

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości