PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nawigacja Orange bezpłatnie nawet przez 12 miesięcy

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nawigacja-orange-bezplatnie-nawet-przez-12-miesiecy-8750.html
QR Code
Nawigacja Orange bezpłatnie nawet przez 12 miesięcy

Maciej Celmer, 10 marca 2011, 22:50
Tagi: nawigacja, Orange

10 marca br. Orange wprowadza Nawigację Orange w dwóch nowych zestawach promocyjnych, dzięki czemu klient będzie mógł korzystać bezpłatnie z usługi przez 6 lub 12 miesięcy.

Zestaw Nawigacja Orange 12
W ramach promocji, każdy klient który podpisze umowę na usługę Nawigacja Orange na 12 miesięcy, będzie mógł z niej korzystać bezpłatnie przez pierwsze 6 miesięcy.
Po upływie pierwszych 6 miesięcy opłata abonamentowa będzie wynosiła 20,48 zł (25,19 zł z VAT) miesięcznie.

Zestaw Nawigacja Orange 24
W ramach promocji, każdy klient który podpisze umowę na usługę Nawigacja Orange na 24 miesiące, będzie mógł z niej korzystać bezpłatnie przez pierwsze 12 miesięcy.
Po tym czasie opłata abonamentowa będzie wynosiła 20,48 zł (25,19 zł z VAT) miesięcznie.

Nawigacja Orange to usługa autonawigacji GPS bez korków oparta o system nawigacji on-line. Dzięki temu użytkownik zyskuje:

  • najświeższe informacje o sytuacji na drodze
  • najbardziej aktualne mapy pobierane automatycznie z serwera dostawcy
  • aktualne informacje o fotoradarach, częstych miejscach kontroli czy robotach drogowych i związanych z nimi utrudnieniach na drodze
  • prywatnego pilota, który podpowiada jak skutecznie omijać korki - dzięki bieżącej aktualizacji danych o średnich prędkościach nawigacja za każdym razem wyznacza trasę w inny sposób, tak aby ominąć korki.

Źródło: wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 10.03.2011 @ 23:01
Według mnie, najlepsza wiadomość, to ta, iż można korzystać za darmo przez połowę czasu trwania umowy ;)
Jest w tym jakiś haczyk? ;)
Do tego świerze informacje o sytuacji na drodze, informacje o fotoradarach czy robotach drogowych, czynią to rozwiązanie bardzo atrakcyjnym ;)
A tutaj szerzej o Nawigacji Orange :

http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=3625536

;-)
Jacek85 10.03.2011 @ 23:47
Czy ja wiem czy to aż taka okazja? Za pozostałe 6 miesięcy trzeba zapłacić ponad 150zł.
Za podobną cenę można nabyć AutoMapa Polski XL. Co prawda oferta Orange to nawigacja online, więc podejrzewam, że wszelkie zmiany są aktualizowane dość często, ale mimo wszystko mogli się chyba bardziej postarać. :)
omen14 11.03.2011 @ 07:37
No bardzo fajnie, że można korzystać z tej nawigacji za darmo przez 6 miesięcy, ale z drugiej strony zgodzę się z jackiem, za kolejne 6 miesięcy musimy płacić aż 150zł.
Ja osobiście wolałbym kupić GPS-A z nawigacją, zapłaciłbym jednorazowo więcej, a miałbym już go na stałe, jeżeli byłby on solidny. Jestem ciekawy, czy gdyby nie było tej promocji cena za miesiąc również wynosiłaby 150zł?
kamilxy 11.03.2011 @ 10:37
Dzięki promocji wychodzi taniej niż w play (180zł/rok). Mimo to dosyć drogo, też wolałbym kupić GPS'a i z głowy, ale jeżeli ktoś zarabia na podróżowaniu to najświeższe informacje z drogii są potrzebne. Takie osoby pewnie się połaszą na nawigacje online:-)
pozdrawiam
woy 11.03.2011 @ 19:04
a czy ta promocja dotyczy również klientów biznesowych? Tzn. jak podpisałem nie dawno, umowę w ofercie dopasowanej (z Xperią X10 mini pro), to też mogę z tego skorzystać? Ktoś się może orientuje?
kamilxy 12.03.2011 @ 13:43
Woy, ta promocja jest docelowo skierowana do klientów biznesowych: http://www.tinyurl.pl?9tjOmi8u tutaj jest wyszczególniony ten fakt:-) z tym, że jak już podpisałeś umowę to nie wiem czy istnieje możliwość żeby z tej usługi skorzystać. Pewnie musiałbyś zadzwonić do BOK i tam spróbować coś wskórać:-)
pozdrawiam:-)
M&M 13.03.2011 @ 12:16
To jest nic innego jak obrandowany Naviexpert, który samodzielnie kosztuje 99 zł na rok na stronie producenta, a karty z abonamentem 12M sa do wyrwania na Allegro i po 40 parę złotych... Jakoś nie pociągają mnie te "dodane" funkcje i tak jak napisał Jacek85 to jest raczej przepłacanie...
Warto jednak pamiętać o największej zalecie, wyszczególnionej na stronie Orange: http://bit.ly/ha8iiM:
nie płacisz dodatkowo za transmisję danych
To jest pewien plus, który przy naprawdę dużych długościach tras może uczynić tę ofertę po trochu opłacalną... Odchodzi pamiętanie o pakietach internetowych, czy też pilnowanie ich stanu (chociaż Naviexpert dużo nie pobiera). Z drugiej strony pakiety danych, czy to w preapid, czy w ofercie dla firm są już naprawde tanie, więc to nie jest duży koszt. Ja bym tego nie kupował, ale firma to nie jest klient indywidualny. Kilkunastozłotowe oszczędności nie mają tak wielkiego znaczenia, jeżeli ktoś wykorzystuję nawigację do zarabiania.
M&M 13.03.2011 @ 12:18
Przy okazji, korzystał ktoś z NAviexperta w tym "nieograniczonym" internecie Ery? Chodzi mi o ofertę, gdzie po przekroczeniu 100MB internet zwalnia do 16kb (kiloBITÓW, 2kB). Czy Naviexpert na czymś takim się "krztusi"?
Mireks 14.03.2011 @ 13:07
@woy, a jaki masz wykupiony plan optymalny? Jeżeli brałeś telefon w ofercie dopasowanej, to w niektórych stawkach abonamentowych nawigacja Orange oferowana jest jako dodatkowa usługa, po niższych (promocyjnych cenach).

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 7 i 12 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16