PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Netia jest lepiej oceniana

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/netia-jest-lepiej-oceniana-3717.html
QR Code
Netia jest lepiej oceniana

Michał Gruszka, 19 marca 2008, 14:04
Tagi: Netia, statystyki

Dnia 17 marca 2008 r. agencja Standard & Poor’s Ratings Services podwyższyła perspektywę ratingu Netii z negatywnej na stabilną w następstwie publikacji wyników rocznych.

Netia ogłosiła sprzedaż pakietu 23,4% udziałów Netii w operatorze mobilnym P4 Sp. z o.o. Równocześnie długoterminowy rating korporacyjny spółki został utrzymany na poziomie „B” (w skali ocen od AAA do D)

Źródło: gsmonline

reklama

Ostatnie opinie internautów

Bravura 20.03.2008 @ 00:15
Lepiej oceniana finasowo, to jest raz, a dwa jezeli chodzi o obsluge klienta. z ostatnich rankingow wynika, ze Netia zbiera najlepsze oceny od klientow za obluge i oferte. Moim zdaniem zasluzenie, bo na rynku maja zdecydowanie najlepsza oferte i sprawny BOK.
mikolaj 20.03.2008 @ 15:38
wcale sie nei dziwie, netia w koncu jest bardzo dobra firma, tani, solidny net, sporo promocji, przyzwoity BOK i wciaz przybywajacy klienci. czego chcec wiecej
zadowolony 22.03.2008 @ 14:59
ja sie przesiadam od przyszlego miesiaca na netie, dlugo na to czekalem, ale bylem zwiazany umowa z tepsa, ech...juz od kwietnia bede jak nowo narodzony i wiecej kasy w kieszeni zostanie na koniec miesiaca :)
fryc 23.03.2008 @ 15:31
gdybym ja mial teraz taka mozliwosc zrobilbym dokladnie to samo, oferta netii nie byla jeszczer tak korzystna jak teraz. ja ktylko skonczy mi sie umowa w tepsie tez uciekam, ahoj.
Ornat 1.04.2008 @ 22:31
nie ma się co dziwić, że Netia jest dobrze oceniana jeśli robi naprawdę dobrą ofertę nastawioną na klienta. w końcu o to chodzi. dziwne, że Netia wydaje się jedyną firmą tego typu na polskim rynku, która to rozumie.
Slayer 18.04.2008 @ 18:41
Ciekawe jak bedzie to wygladac po Euro. Z tego co zauwazylem Netia przedlozyla oferte karnetu na obejrzenie meczów, za 15 PLN :D A TVP ponoc nic nie okazuje!
mazdamer 18.04.2008 @ 18:53
okazalo sie, ze netia zainwestowala kase z play w LLU, znaczy sie, ze firma ma bardzo ambitne i dlugosiezne plany. miejmy nadzieje, ze tepsa pojdzie w koncu w slad netii
Owca 25.04.2008 @ 21:53
Netia zawsze trzymała poziom. dodatkowo cały czas starają się zaskakiwać klientów. to procentuje. widać, że dobry mają sztab ludzi odpowiedzialnych za wizerunek firmy. zresztą promocje też są super.
grafit 26.04.2008 @ 10:14
Netia lepiej oceniana, a tepsa podobno traci udzialy w rynku. to bylo do przewidzena biorac pod uwage ile netia robi, a jak tepsa sie opiernicza. nie zrobili od ponad roku nic, ani nie zniesli tego wysokiego abo, anoi nie obnizyli cen uslug, po prostu nic. rozdali tylko szaliki i pendrivy.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 5 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16