PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Netia ma ambicje na zagraniczne połączenia na TelArenie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/netia-ma-ambicje-na-zagraniczne-polaczenia-na-telarenie-2127.html
QR Code
Netia ma ambicje na zagraniczne połączenia na TelArenie

Michał Gruszka, 1 października 2007, 13:29
Tagi: FreecoNet, Netia, TelArena

Zwiększa się konkurencja operatorów TelAreny dla połączeń międzynarodowych. Od 1 października, o obsługę zagranicznych rozmów użytkowników FreecoNet walczy także Netia.

Netia - obecna na TelArenie od marca br. - świadczyła do tej pory usługi w zakresie połączeń wyłącznie na krajowe numery stacjonarne i komórkowe. Od 1 października, za pośrednictwem tego operatora, użytkownicy FreecoNet mogą także dzwonić na 16 najpopularniejszych kierunków zagranicznych, takich jak Irlandia, Niemcy, Stany Zjednoczone, czy Wielka Brytania. Większa konkurencja na TelArenie o połączenia międzynarodowe to także spadek cen – do większości krajów Unii Europejskiej, Kanady oraz USA można dzwonić za pośrednictwem Netii już za 9 groszy brutto za minutę połączenia.

Inne obsługiwane przez Netię kierunki to: Francja, Hiszpania, Holandia, Szwecja Włochy (9 groszy brutto za minutę), Białoruś (1,05 zł brutto/min), Czechy (0,21 zł brutto/min), Egipt (1,07 zł brutto/min), Grecja (0,34 zł brutto/min), Rosja (0,46 zł brutto/min) i Ukraina (0,87 zł brutto/min). Wszystkie połączenia naliczane są sekundowo.

Użytkownicy FreecoNet, dzięki otwarciu Netii na kierunki zagraniczne, mogą już korzystać z pełnej oferty usług na połączenia krajowe i międzynarodowe pięciu operatorów obecnych na TelArenie. Są to: Crowley, Deutsche Telecom, EuroTelekom, GTS Energis i Netia. Walczą oni o każde połączenie użytkownika FreecoNet na numery niezarejestrowane na platformie. Rozmowa jest realizowana zawsze przez tego operatora, który ma najniższą stawkę na dany kierunek. Ta rywalizacja operatorów pozwoliła FreecoNet wypracować bardzo konkurencyjną ofertę wobec operatorów VoIP, przy zachowaniu wysokiej jakości połączeń, gwarantowanej przez największych i niezależnych operatorów.

Użytkownicy FreecoNet nie płacą za połączenia pomiędzy numerami zarejestrowanymi na tej platformie. Nie ma znaczenia, od jakiego operatora pochodzą te numery i w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy. We FreecoNet można rejestrować zarówno numery telefonów stacjonarnych, jak i komórkowych. Za darmo z komórki mogą rozmawiać posiadacze telefonu z obsługą sieci bezprzewodowej WLAN (Nokia serii E, aparaty z oprogramowaniem Symbian). Muszą oni jednocześnie znajdować się w zasięgu sieci bezprzewodowej. Od niedawna w ofercie FreecoNet dostępny jest również pakiet usług dodanych z wykorzystaniem syntezatora mowy IVONA.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości