PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Netia ma nowego dyrektora ds. marketingu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/netia-ma-nowego-dyrektora-ds-marketingu-5380.html
QR Code
Netia ma nowego dyrektora ds. marketingu

Piotr Baranowski, 16 stycznia 2009, 11:51
Tagi: kadry, Netia, Vodafone

Z początkiem stycznia w Netii rozpoczął pracę Adam Górniak, który objął stanowisko Dyrektora ds. Strategii w Pionie Strategii i Rozwoju Biznesu.

Adam Górniak, nowy dyrektor ds. marketingu powiedział:

Netia dynamicznie umacnia swoją pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym, skutecznie podejmując liczne wyzwania, jakie stawia przed nią ta branża. Cieszę się, iż wraz z zespołem Netii będę mógł brać udział w kształtowaniu oraz realizacji strategii Spółki.

Adam Górniak pracował wcześniej w Vodafone Group, gdzie jako Starszy Manager w Dziale Strategii Korporacyjnej odpowiadał za kształtowanie strategii dla całej grupy Vodafone. Był zatrudniony również w firmie PricewaterhouseCoopers z siedzibą w Londynie, gdzie zdobywał doświadczenia w obszarze strategii i doradztwa transakcyjnego. Koncentrował się głównie na sektorze telekomunikacyjnym i mediów. Adam Górniak ukończył Szkołę Główną Handlową na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz London School of Economics & Political Science na kierunku Finanse i Rachunkowość.

reklama

Ostatnie opinie internautów

raf56 18.01.2009 @ 17:04
Myślę,że takie wzmocnienie w Netii wpłynie pozytywnie na funkcjonowanie pionu Strategii i Rozwoju Biznesu co przełoży się na działąnie całej firmy.
Pan Adam Górniak jest bez wątpienia doświadczonym specjalistą w swojej dziedzinie,także nominacja go na to stanowisko nie dziwi.Cieszy na pewno to,że w przeciwieństwie do innych firm i spółek,mam tu na myśli np. Polkomtel gdzie niektóre nominacjie na stanowiska kierownicze były podytkowane z pobudek politycznych,w tym przypadku statnowisko to zostało przyznane za zasługi.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 3 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

adidas nmd human race... 7.02.2018, 10:03

adidas-future... 7.02.2018, 09:56

adidas tubular defiant... 7.02.2018, 09:49

Nike air jordan... 7.02.2018, 09:40

adidas zx 700 homme noir 7.02.2018, 09:34

Archiwum wiadomości