PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Netia stawia na Internet

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/netia-stawia-na-internet-1079.html
QR Code
Netia stawia na Internet

Piotr Baranowski, 17 maja 2007, 16:00
Tagi: Internet, Netia

Niezależny operator telekomunikacyjny powalczy o klientów usług szerokopasmowego dostępu do Internetu. Jak czytamy w Gazecie Wyborczej, Netia zmienia strukturę odchodząc od obsługi dużych firm w stronę klientów indywidualnych i małych firm.

Ponad 200 tys. klientów szerokopasmowego internetu chce zdobyć do końca tego roku Netia. Dziś z szerokopasmowych usług w Netii korzysta ponad 100 tys. osób (35 tys. klientów TP), ale do końca roku ma ich być dwa razy tyle, a w ciągu trzech lat nawet 1 mln - pisze Gazeta Wyborcza.

Źródło: Gazeta Wyborcza

reklama

Ostatnie opinie internautów

smiech11 17.05.2007 @ 18:04
Tak niech najpierw powalcza z Tp zeby byli dostepni w całej polsce a nie w wybranych strefach!!
ha ha ha 18.05.2007 @ 07:48
Zgadzam się z przedmówcą. Po trzech tygodniach (od momentu złożenia wniosku na Net24 przez Internet) oczekiwania dostałem odpowiedź, że brak techicznych możliwości ... itd. Wcześniej miałem Neostradę, z której zrezygnowałem przez 15 lutym 2007. Zapowiedzi Netii i innych alternatywnych operatorów wyglądają tak jak za dawnych lat PRL (wtedy się mówiło): "Jak partia mówi, że da to znaczy, że mówi". Trzeba będzie się przeprosić z TP i tyle. Szkoda słów.
fura34@wp.pl 18.05.2007 @ 10:54
Ja mam Netie na kablach TP (od końca lutego, strefa 033, Bielsko) i ogólnie rzecz biorąc nie narzekam. Na przełączenie z TP czekałem 2dni. Z początku było źle bo transfer nie był taki jak trzeba (przeciążone punkty styku) ale pingi OK (gram na sieci) nawet lepsze niż to co co na neo miałem. Teraz już z transferem wszystko dobrze wiec mogę tylko polecić Netie :)
wonzuszka 26.10.2010 @ 18:09
Poza ofertami dla małych firm wprowadzili też nową ofertę dla studentów. Propozycja całkiem atrakcyjna, choć neostrada daje większy wybór prędkości i możliwości dzielenia neta ze wspólokatorami

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 10 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Epic React... 19.04.2018, 09:31