PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Netia uruchomiła eMarket

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/netia-uruchomila-emarket-9787.html
QR Code
Netia uruchomiła eMarket

Maciej Celmer, 30 listopada 2011, 10:25
Tagi: eMarket, Netia

Netia uruchomiła sklep internetowy eMarket (netia.emarket.pl), w którym klienci mogą zakupić szeroką gamę urządzeń elektronicznych, w tym akcesoria, tj. drukarki czy anteny TV, pozwalające na pełniejsze wykorzystanie możliwości sztandarowych produktów operatora: Netia Spot i Netia Player.

Klienci Netii znajdą w nim niemal wszystko, co jest potrzebne do korzystania z nowoczesnych usług telekomunikacyjnych i multimedialnych. Od teraz w jednym miejscu będzie można zamówić usługę oraz kupić do niej niezbędne urządzenia końcowe i peryferia.

Oferta sklepu netia.emarket.pl zawiera m.in.: tablety, notebooki, smartfony, telewizory, konsole do gier, drukarki, skanery, odtwarzacze MP3/MP4, kamery IP, aparaty cyfrowe i fotoramki oraz wiele innych urządzeń tzw. cyfrowego domu.

W eMarkecie klienci Netii znajdą również produkty, które umożliwią im pełne wykorzystanie funkcjonalności routera dostępowego Netia Spot oraz nowoczesnego centrum multimedialnego - Netia Playera, takie jak anteny do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) czy adapter do przesyłu danych za pośrednictwem sieci elektrycznej (PLC). Aby ułatwić klientom proces wyboru produktów, w sekcji "Netia Poleca", Netia, bazując na własnych doświadczeniach i opiniach użytkowników, polecać będzie produkty szczególnie dobrze współpracujących z usługami dostępu do Internetu i telewizji cyfrowej operatora.

eMarket Netii dostępny jest na stronie internetowej Netii (należy wejść w zakładkę E-sklep na stronie głównej a następnie kliknąć w odnośnik "Przejdź do eMarketu") lub bezpośrednio pod adresem: netia.emarket.pl.

Sklep jest wspólnym przedsięwzięciem Netii oraz największych firm z branży dystrybucji i sprzedaży internetowej: ABC Data oraz eMarket.pl.

eMarket Netii bierze udział w odbywającej się dzisiaj (30 listopada 2011) akcji promującej zakupy elektronicznie – Dzień Darmowej Dostawy.

Źródło: Netia

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości