PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Netia w ekskluzywnym klubie Top Employers

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/netia-w-ekskluzywnym-klubie-top-employers-7232.html
QR Code
Netia w ekskluzywnym klubie Top Employers

Mariusz Burski, 5 marca 2010, 16:48
Tagi: internet stacjonarny, Netia, telefonia stacjonarna, Top Employers

Od wczoraj Netia należy do prestiżowego grona firm wyróżnionych certyfikatem Top Employers. Jest on przyznawany organizacjom spełniającym najwyższe standardy w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

Certyfikat Top Employers jest przyznawany przez Instytut CRF. W tym roku pierwsze firmy z Polski trafiły do grona 500 organizacji z całego świata, które spełniają najwyższe standardy w polityce i praktykach personalnych.

"Jesteśmy dumni z uzyskania certyfikatu, gdyż potwierdza on, iż Netia jest cenionym pracodawcą. Oczywiście, doskonale wiemy, że są jeszcze obszary w których jako firma możemy się udoskonalić" – powiedziała Agnieszka Wolańska-Konecka, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich Administracji – "Sam certyfikat oznacza że Netia jest organizacją, która dobrze funkcjonuje, a stosowane praktyki zapewniają zarówno zadowolenie pracowników, jak i dobre wyniki firmy."

Netia zatrudnia ponad 1400 osób w warszawskiej centrali oraz w biurach w całej Polsce. Firma w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi aktywnie rozwija procesy i projekty związane z zarządzaniem wynikami pracy, oceną i rozwijaniem kompetencji, kulturą organizacyjną i wartościami firmowymi oraz szkoleniami i rozwojem.

Top Employers to certyfikaty przyznawane przez Instytut CRF. Certyfikat Top Employers otrzymują wyłącznie te firmy i organizacje, które spełniają najwyższe standardy w dziedzinie HR. Podstawą do przyznania certyfikatu są wyniki szczegółowego badania przeprowadzanego przez Instytut – ocenie poddawane są m.in. wynagrodzenie i benefity, szkolenia, możliwości rozwoju, warunki pracy oraz kultura firmy.

Instytut CRF (Fundacja Corporate Research Foundation) powstał w 1991 roku. Został założony jako wspólna inicjatywa środowiska naukowego, dziennikarzy biznesowych, stowarzyszeń handlowych, badaczy oraz międzynarodowych wydawców w celu promowania najlepszych praktyk z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi. Instytut działa obecnie w dwunastu krajach na trzech kontynentach.


Źródło: Netia

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości