PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Netia wprowadza kompleksowe rozwiązania dla średnich firm

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/netia-wprowadza-kompleksowe-rozwiazania-dla-srednich-firm-9279.html
QR Code
Netia wprowadza kompleksowe rozwiązania dla średnich firm

Maciej Celmer, 1 czerwca 2011, 11:17
Tagi: Netia

Netia wprowadziła na rynek kompleksowe rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm średniej wielkości o nazwie Business Office. Nowa oferta łączy w jednym pakiecie usługi głosowe z darmowymi połączeniami, gwarantowany szerokopasmowy dostęp do internetu oraz szereg usług dodatkowych. Jest to pierwsza oferta Netii „z półki” dla klientów korporacyjnych, dostępna w tak niskiej cenie i praktycznie bez ograniczeń terytorialnych.

Do głównych zalet Business Office należy obniżenie kosztów działalności Klienta, w tym brak kosztów inwestycyjnych, serwisowania i ewentualnej rozbudowy centrali abonenckiej. Business Office to pakiet, w skład którego wchodzą usługi głosowe z darmowymi połączeniami stacjonarnymi wraz z pełną funkcjonalnością centrali PABX, szerokopasmowy, gwarantowany dostęp do internetu (asymetryczny lub symetryczny), a także usługi dodatkowe podnoszące efektywność pracy i bezpieczeństwo danych w firmie.

Nowe rozwiązanie świadczone jest z wykorzystaniem platformy NGN, gdzie do bezpiecznego i niezawodnego realizowania usług głosowych wykorzystuje się gwarantowane łącza dostępu do internetu lub transmisji danych. Platforma NGN oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań ułatwiających zarządzanie kontem użytkownika poprzez panel administratora dostępny przez www. Dzięki dodatkowej usłudze OnePhone, pracownik - bez względu na miejsce, w którym przebywa - może być zawsze dostępny pod jednym numerem telefonu i to niezależnie od tego, czy połączenie kierowane jest na numer stacjonarny czy komórkowy.

Rozwiązanie Netii posiada również unikalne funkcje wspomagające pracę w grupach, między innymi: praca grupowa (jeden numer wspólny dla grupy użytkowników z dowolnymi scenariuszami wywołań - funkcjonalność pozwalająca sprawnie obsługiwać połączenia przychodzące), przejmowanie połączeń od użytkowników w zdefiniowanej grupie, interaktywne kierowanie połączeń przychodzących (IVR), możliwość pracy w trybie agentów Call Center (mogą być zlokalizowani w Firmie lub poza nią).

Funkcje wirtualnej centrali abonenckiej PABX w ofercie Business Office to między innymi: natychmiastowe i warunkowe przeniesienie wywołania, blokada prezentacji numeru na żądanie, prezentacja nazwy osoby dzwoniącej, funkcje „nie przeszkadzać”, poczta głosowa, skrócone wybieranie.

Pakiet Business Office przeznaczony jest dla firm jedno- i wielooddziałowych. W ramach oferty dostępny jest pakiet podstawowy dla 10 użytkowników (w standardzie 10 telefonów IP Polycom 335 HD Voice) z różnymi opcjami dostępu do internetu oraz usługami dodatkowymi w cenie od 900 zł netto. Pakiet można rozszerzać o dodatkowych użytkowników i wiele dodatkowych funkcjonalności, w tym fax serwer, telekonferencje, wirtualny dysk umożliwiający backup danych i inne.

Źródło: Netia

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 6 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości