PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Netia zaoferuje pełną funkcjonalność zunifikowanej komunikacji

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/netia-zaoferuje-pelna-funkcjonalnosc-zunifikowanej-komunikacji-9419.html
QR Code
Netia zaoferuje pełną funkcjonalność zunifikowanej komunikacji

Maciej Celmer, 21 lipca 2011, 15:47
Tagi: Central Europe On-Demand, cloud computing, Microsoft, Netia

Netia SA podpisała umowę o strategicznym partnerstwie z Central Europe On-Demand – dostawcą usług cloud computing. Dzięki współpracy Netia zaoferuje wkrótce kompleksowe usługi zunifikowanej komunikacji w oparciu o rozwiązania firmy Microsoft wszystkim swoim klientom biznesowym.

Rozwiązania Unified Communication Netii będą przystępnymi cenowo narzędziami komunikacyjnymi, dostępnymi dla wszystkich klientów biznesowym – od mniejszych firm z segmentu SOHO/SME aż po największe korporacje. Usługi zapewnią im wzrost wydajności poprzez łatwiejszy i znacząco szybszy dostęp do potrzebnych danych oraz możliwość użytkowania najnowocześniejszych aplikacji biznesowych.

Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii powiedział:

Obszar zunifikowanej komunikacji wraz ze zgodnym z nim trendem cloud computingu, to jeden z ważnych elementów nowej strategii Netii. We współpracy z partnerem Netia przygotuje rozwiązanie integrujące dotychczas dwa niezależne światy: szerokopasmowego internetu i telefonii ze środowiskiem znanych aplikacji biurowych Microsoftu. Już jesienią zaoferujemy firmom usługi, które wpłyną znacząco na podniesienie efektywności ich pracy.


Wiktor Kovacs, dyrektor handlowy CE On-Demand powiedział:
Central Europe On-Demand pragnie pomóc przedsiębiorstwom w naszym regionie skorzystać z korzyści płynących z usług typu cloud. Netia podniosła poprzeczkę dla komunikacji biznesowej w Polsce i będzie oferować swoim klientom biznesowym przystępne cenowo, ale wysokiej jakości kompleksowe usługi komunikacji zunifikowanej. CE On-Demand ma zaszczyt być partnerem w tych działaniach. Cieszymy się naszym wspólnym sukcesem.

Jednolita komunikacja (Unified Communications) to proces, w którym wszystkie środki komunikacji, urządzenia i media są zintegrowane, pozwalając użytkownikom pozostawać ze sobą w kontakcie w czasie rzeczywistym bez względu na miejsce pobytu. Technologie oparte na chmurze pozwolą użytkownikowi m.in. zarządzać telefonami stacjonarnymi oraz przeprowadzanie spotkań i rozmów przez internet w oparciu o rozwiązania Microsoftu, dostarczane przez CE On-Demand. Dzięki zintegrowanym usługom z chmury będzie można np. wybrać numer telefonu z listy kontaktów z Outlooka, używając do tego słuchawki stacjonarnego telefonu. Celem rozwiązania jest optymalizacja procedur biznesowych i ułatwienie komunikacji.

Źródło: Netia

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 7 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości