PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Netia zgarnia kolejne nagrody

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/netia-zgarnia-kolejne-nagrody-5036.html
QR Code
Netia zgarnia kolejne nagrody

Piotr Baranowski, 28 października 2008, 11:51
Tagi: nagroda, Netia

W ostatnich tygodniach na Netię posypały się nagrody i wyróżnienia ze strony środowisk biznesowych i giełdowych. Firma jest "Najlepszym Partnerem w Biznesie" według Home&Market. Otrzymała również nagrodę Gazety Finansowej "Najlepsza Oferta dla MSP" i tytuł "Spółki Wysokiej Reputacji" Premium Brand. Przeszła także do finału prestiżowego konkursu "Złota Strona Emitenta.

Biznesowy miesięcznik Home&Market przyznał Netii tytuł "Najlepszego Partnera w Biznesie" w kategorii Telekomunikacja, a redakcja Gazety Finansowej - nagrodę dla "Najlepszej Oferty dla MSP" w branży telekomunikacyjnej. Ponadto, w rankingu spółek giełdowych Premium Brand Netia jest "Spółką Wysokiej Reputacji". Przeszła także do finału konkursu "Złota Strona Emitenta" w kategorii stron internetowych spółek giełdowych, należących do indeksów WIG20 i mWIG40.

Mirosław Godlewski, Prezes Zarządu Netii powiedział:

Tak duża liczba wyróżnień dla Netii znakomicie potwierdza wszechstronność oferty i wysoką jakość działań naszej firmy dla segmentu biznesowego - zarówno małych i średnich firm jak i korporacji. Dodatkowo, obecność Netii w finałach prestiżowych konkursów dla spółek giełdowych podkreśla jej wiarygodny wizerunek wśród klientów, inwestorów i obserwatorów rynku.

Magazyn ekonomiczny Home&Market podczas gali 23 października w Warszawie po raz siódmy przyznał statuetki i tytuły "Najlepszego Partnera w Biznesie". Redakcja miesięcznika wyłania zwycięskie firmy, oferujące produkty i usługi dla biznesu, w oparciu o obserwacje rynku i wskazania przedsiębiorców.

Nagrody Gazety Finansowej dla "Najlepszej Oferty dla MSP" są przyznawane w 10 kategoriach za najlepsze produkty dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wyboru laureatów dokonuje redakcja pisma na podstawie ogólnej oceny produktów oraz praktycznej możliwości ich wykorzystania w segmencie MSP.

PremiumBrand - Niezależny Ranking Reputacji Spółek Giełdowych wśród Inwestorów Instytucjonalnych klasyfikuje spółki według badania wskaźnika ich reputacji wśród inwestorów. Badanie przeprowadzane jest w czterech wymiarach: orientacja na biznes, zarząd, rzetelność i wizerunek, w ośmiu kategoriach. W tegorocznej – pierwszej edycji PremiumBrand dla spółek giełdowych Netia została zaklasyfikowana jako "Spółka Wysokiej Reputacji" w kategorii TMT (Technologia-Media-Telekomunikacja).

"Złota Strona Emitenta" to konkurs na najlepsze strony internetowe spółek giełdowych, w którym w tegorocznej edycji nagrody przyznała kapituła pod przewodnictwem Ludwika Sobolewskiego, prezesa GPW. Konkurs składał się z trzech etapów, do finału w każdej kategorii przeszły tylko trzy spółki.

reklama

Ostatnie opinie internautów

bartosz 29.10.2008 @ 15:30
Netii sie nalezy . TO ona a nie inny operator na rynku telekomunikacyjnym wprowadza tyle ciekawych ofert promocyjnych.
Avangard 30.10.2008 @ 21:32
no cóż. netia działała na rynku ostro i walczyła o klienta. jak widać walczyła też o wiele kontraktów z firmami. no i opłaciło się. zawsze tak jest, że ciężka praca się opłaca... nie inaczej.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 9 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości