PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > "Niby puste" teasery Plusa

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/niby-puste-teasery-plusa-4378.html
QR Code
"Niby puste" teasery Plusa

Michał Gruszka, 4 czerwca 2008, 11:43
Tagi: Plus, reklama

Ostatnimi czasy jesteśmy atakowani zewsząd dziwnynymi teaserami - pojawiają się one w telewizji, Internecie, na mieście. Tak naprawdę nie wiadomo skąd i po co... Jak się jednak okazało jest to nowa kampania reklamowa Plusa.

Atakująca nas reklama, ktrórą można zobaczyć w telewizji to nic innego jak promocja nowych taryf sieci Plus GSM, które startują już za kilka dni. Agencja reklamowa, która zajmuję się tą reklamą zadał sobie dużo trudu. Teasery można zobaczyć w Internecie, na ulicach, na bilbordach, a nawet znakach, na których przyklejone są naklejki przedstawiające puste dymki rozmowy.

Nieco więcej an ten temat już wkrótce na http://www.niemamusu.pl/

Źródło: Foto: Mediafun

reklama

Ostatnie opinie internautów

Zibi 4.06.2008 @ 15:56
Widziałem :D Są nawet w autobusach. Dopiero dzisiaj wyszło, że to nowa oferta. Wczesniej stawiałem na portal młodzieżowy. A teraz pykam w gierkę na ich stronie.
Mieszko 4.06.2008 @ 16:15
Własnie dzisiaj jak jechalem to pracy to zastanawiałem sie o co chodzi ,ale nie wpadlbym ze to Plus nie te kolory i w ogóle.
edjuk 4.06.2008 @ 19:25
W Warszawie jest całkiem sporo reklam z tymi znaczkami, ale szczerze mówiąc do Plusa kompletnie mi to nie pasuje...
Michał 6.06.2008 @ 18:01
ja szczerze mówiąc myślałem, że to kolejna reklama Netii :) sporo ostatnio się u niej dzieje fajnego, a reklamy zawsze dobre dawali ;)
Slayer 7.06.2008 @ 14:05
Hehehe, no bardziej an pewno jest to kolorystyka Netii niż Plusa :) faktycznie mogłaby być to odpowiedź dla akcji 'u nas nic się nie marnuje'. No ale Netia jednak nie rzuca pustych słów i jak mówi, że jest promocja to fkatycnzie jest to promo. wszak jak inaczej anzwać 35% tańszy niż w TP Internet ;]

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 0 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16