PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nie wiesz "co wybrać"? Zapytaj o zdanie kolegów i koleżanki z forum

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nie-wiesz-co-wybrac-zapytaj-o-zdanie-kolegow-i-kolezanki-z-forum-3266.html
QR Code
Nie wiesz "co wybrać"? Zapytaj o zdanie kolegów i koleżanki z forum

Michał Gruszka, 3 lutego 2008, 13:01 (ostatnio zmodyfikowano w niedziela, 3 lutego 2008 o 13:06)
Tagi: Internet, PasjaGSM

Zapraszamy wszystkich naszych Czytelników, do nowego działu na naszym forum. Jeżeli chcesz cos kupić, wahasz się nad jednym lub drugim urządzeniem, lub masz jakikolwiek inny problem, który ciężko jest Ci samemu rozwiązać, możesz w każdej chwili wejść na forum PasjiGSM i zapytać o opinię.

Dział "Co wybrać" dostępny jest na naszym forum http://Forum.PasjaGSM.pl, w kategorii Inne. Pytania mogą zadawać wszyscy zarejestrowani użytkownicy. Serdecznie zapraszamy.

reklama

Ostatnie opinie internautów

paczek 3.02.2008 @ 14:28
Ciekawy pomysł i dobry pomysł na kolejny krok do poszerzenia działalności forum. Tego właśnie brakowało... mam nadzieję że będzie można pisać tam nie tylko o sprawach gsm i innych, związanych z jakimkolwiek sprzętem ?
LoQu 3.02.2008 @ 15:51
tak patrze i widze, ze pisza tam userzy o funduszu emerytalnym wiec jak widac nie tylko o gsm mozna tam pytac :)
benq 3.02.2008 @ 16:30
pfe... nic specjalnego. Na konkurencyjnych forach już od dawna istnieje taki dział. Nic nowego... dziwi mnie tylko że dla Was to aż tak ważna informacja iż postanowiono ją przykleić...
paczek 3.02.2008 @ 16:54
LoQu, zauważyłem :) właśnie przed chwilą.
benq, nie każdemu pomysły mogą się podobać... jednak większość chyba będzie zadowolona, tak jak ja :)
Michal 3.02.2008 @ 17:26
Coś czego mi brakowało tutaj :)
komornik 3.02.2008 @ 19:04
tak, tak, tak... widać myślicie naprawdę poważnie o przyszłości serwisu i bierzecie się ostro do rozwijania go... cieszę się z tego powodu :) czekamy z niecierpliwością na kolejne zmiany o których było wspominane na forum ;)
wydumany 3.02.2008 @ 20:11
Z czym do ludu ? nie wiem po co w ogóle taki dział ? i tak wybierzemy to co najbardziej nam się podoba. Ze statystyk wiadomo że teraz prawie każdy patrzy na image... poza tym wiadome jest też, że tyle ile ludzi się wypowie tyle będzie porad i zachęt do kupna...
bezsens totalny...
toporek 4.02.2008 @ 18:55
wydumany, dlaczego tak krytycznie patrzysz na to ? z jakiego względu ? Pasja rusza się swoim tępem, nie chodzi tutaj o doścignięcie innych portali, wdrążenie tego działu to zapewne mały krok w porównaniu z tym co szykują - poczytaj trochę forum, a nie wypowiadasz się o czymś o czym prawie w ogóle nie masz pojęcia. A może krytykujesz bo jestesz "od" konkurencji ?
marco 6.02.2008 @ 17:33
No fajnie xD

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 7 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16