PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > No Limits w Netii - wyjaśnienie oferty

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/no-limits-w-netii-wyjasnienie-oferty-9031.html
QR Code
No Limits w Netii - wyjaśnienie oferty

Maciej Celmer, 15 kwietnia 2011, 12:16
Tagi: Netia

Netia wdrożyła nowy wizerunek oraz nowatorską ofertę na naszym rynku. Na czym owa oferta polega?

Karol Wieczorek z Netii wyjaśnia zawiłości nowej oferty operatora.

- Zostając naszym klientem masz gwarancję, że w cenie 99,90 zł dostaniesz wszystko to, co klienci w przyszłości też dostaną. A więc jak dojdziemy z VDSL-em, czy światłowodem to bez ceregieli przełączymy Cię na nową technologię.
Pewnie wcześniej zadzwonimy, żeby zapytać, czy chciałbyś może telewizję i dosłać czy dosłać dekoder (ale nawet jeśli nie, to przepustowość netu i tak pójdzie w górę:)

- Opłata aktywacyjna (jak sama nazwa wskazuje jest aktywacyjna:), czyli jeśli po 25 miesiącach spadnie do zera, to drugi raz jej nie naliczymy, bo usługa jest już aktywna i drugi raz jej aktywować nie trzeba, z czego wynika, że...

...jeśli jesteś naszym klientem dziś i kończy Ci się stara umowa, możesz przejść na czas nieokreślony, z nielimitowanym internetem i telefonem bez żadnej "wiszącej" opłaty. Chyba, że jesteś fanem targowania się - wtedy mamy propozycje rabatów, ale w zamian za lojalkę. Wolność wyboru.

Gwarancja Ceny (forumowy samograj:) Oczywiście działa. Każdy kto ma umowę z GC może z niej skorzystać. Dotychczasowa lojalka pozostaje bez zmian, a cena zmienia się na średnią cenę z 24 miesięcy w promocji No Limits - czyli dla samego internetu na naszej sieci będzie to 56 zł za "ile fabryka dała"

- Jeśli macie już jakąś naszą usługę to sytuacja jest (warunki dla obecnie posiadanej usługi się nie zmieniają.

a. prosta, jeśli masz internet - możesz w dowolnym momencie zadzwonić i zamówić telefon. Dostaniesz Non-Stop w cenie pakietowej, czyli 49,95 zł, a pierwsze 6 miesięcy (3 m-ce na WLR) za połowę tego.

b. bardziej złożona sprawa jeśli masz już u nas telefon a :
- masz już opcję Non-Stop - internet dostaniesz w ofercie pakietowej, czyli 49,95 a 6 miesięcy (3 m-ce na BSA) za połowę tego
- masz inną opcję i chcesz ją zmienić na Non-Stop - internet dostaniesz jak wyżej, a za Non-Stop'a zapłacisz według ceny w promocji, w której go zamówiłeś (czyli najpewniej za 59,90)
- masz inny abonament telefoniczny i jesteś do niego mocno przywiązany - internet dostaniesz w ofercie 'singlowej', czyli 59,90 a 3 miesiące (1 m-c na BSA) za połowę tego.

Źródło: blog.netia.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 1 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości