PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nokia 5800 XpressMusic w lutym w Polsce - iPhone będzie miał konkurencję

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nokia-5800-xpressmusic-w-lutym-w-polsce-iphone-bedzie-mial-konkurencje-5419.html
QR Code
Nokia 5800 XpressMusic w lutym w Polsce - iPhone będzie miał konkurencję

Łukasz Roguski, 22 stycznia 2009, 11:45 (ostatnio zmodyfikowano w niedziela, 25 stycznia 2009 o 23:44)
Tagi: Nokia, Nokia 5800 Xpress Music

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Nokia 5800 XpressMusic pojawi się w sprzedaży na polskim rynku już w połowie lutego – trochę później najnowsze multimedialne urządzenie Nokii będzie można zobaczyć u operatorów w promocjach.

W pierwszej kolejności najnowszy muzyczny telefon Nokii trafi na półki sklepów firmowych producenta oraz marketów z elektroniką. Dopiero miesiąc później – na przełomie marca i kwietnia jest szansa na kupienie go w promocjach u operatorów. Oficjalna prezentacja, dla polskich dziennikarzy, przewidziana jest na początku lutego.

Nokia 5800 XpressMusic to zaawansowany telefon rozrywkowy, który wyposażono w wiele multimedialnych usług oraz, co wyróżnia go spośród innych urządzeń tego producenta, ma dotykowy wyświetlacz. Wielu znawców rynku komórkowego wskazuje 5800 jako odpowiedź Nokii na iPhone.

Standard: GSM (850 /900/1800/1900), EDGE/UMTS/HSDPA
Wyświetlacz: 3.2″, 640×360, tyb 16:9, 16 mln kolorów, dotykowy,
Aparat: 3.2-megapikselowa kamera z Autofocusem,
Dodatkowe funkcje: Wi-Fi, GPS, Bluetooth
wejście słuchawkowe
wyjście TV.


Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

J4ck 23.01.2009 @ 12:14
Już nie mogę się doczekać :) Ciekaw jestem jak rozbudowali OS Symbian na tym telefonie ;)
maniel 23.01.2009 @ 22:33
ano, telefonik spoko:) ale aż sie boję myśleć jakie to 'przystępne' taryfy z tym telefonem mogą zaoferować nasi operatorzy;-) zły dotyk oferty iPhone'a boli całe życie;-) a bez umowy to pewnie będzie ok 2k stać;-) żyć nie umierać:D
Spider20 24.01.2009 @ 19:48
Telefon już niebawem na polskim rynku. Czytałem, że sugerowana cena to ok 300 Euro, czyli nie jest źle. Choć muszę przyznać, że aparat 3.2 mp jak na tej klasy telefon to strasznie mało. Wystarczy popatrzeć na Samsung Omnia, który ceną jest podobny do Nokia 5800, ale z o niebo lepszym aparatem. Telefon wizualnie całkiem fajny :)
Rogus234 25.01.2009 @ 18:58
Bardzo fajny telefonik ;)
electro_spiro 25.01.2009 @ 21:47
w sumie jest już sporo telefonów ifonopodobnych na rynku, np viewty, które już zdobyły część rynku i obawiam się, że nokia trochę zaspała. mimo to sprzedaż jest znakomita - coż siła marki? tak czy inaczej dla klientów to dobra wiadomość bo będzie z czego wybierać i zapewne ceny trochę spadną.
annamucha 26.01.2009 @ 15:20
W końcu coś dobrego wchodzi na rynek .. nokia bardzo dobra marka tylko patrzeć jak w sklepach rosną kolejki..
aparat 3.2 mp.. nic nie znaczy mi tam nie przeszkadza bo jeśli chce mieć aparat to kupuje cyfrówkę.. prawda? a tu chodzi o telefon.. !świetnie wygląda.. piękny wizualnie! W stu procentach Zgadzam się z tym stwierdzeniem że iPhon będzie miał konkurencje... !
gociaczeq 28.01.2009 @ 21:16
Szanuję zdanie innych jednak jesli ma to być dyskusja to pragnę odpowiedzieć na opinię użytkownika annamucha iż jeśli chce mieć dobry aparat to kupuje się cyfrówkę. Zgadzam się, bo jeśli ktoś chce robić dobre zdjęcia prosto do albumu to przydałoby się mieć cos lepszego:) Ja jednak chciałabym aby telefon takiej klasy był dopracowany nie tylko technicznie i wizualnie ale także praktycznie. Jestem szczęśliwą mamusią 15-miesięcznego urwisa i uwierzcie mi, że noszenie w torebce mojej cyfrówki nie jest najlepszym wyjściem bo to lustrzanka pokaźnych rozmiarów a jej miejsce w dość obszernej z resztą torebce zajmują zabawki, pieluszki i inne jakże niezbędne rzeczy dla maluszka, hehe:) dlatego mając taki telefon chciałabym mieć możliwość zrobienia niezłej fotki w każdym momencie pobytu np. na spacerze kiedy mój krasnoludek właśnie strzela fajne minki albo biega w trawie. Poprostu wyciągam z kieszeni i "cyk". Niestety... Za tą cenę jakoś nie spieszno mi do kupna takiego telefonu...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16