PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nokia 5800 XpressMusic w lutym w Polsce - potwierdziły się informacje

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nokia-5800-xpressmusic-w-lutym-w-polsce-potwierdzily-sie-informacje-5430.html
QR Code
Nokia 5800 XpressMusic w lutym w Polsce - potwierdziły się informacje

Łukasz Roguski, 26 stycznia 2009, 10:30
Tagi: Nokia, Nokia 5800 Xpress Music

Potwierdziły się informacje PasjaGSM.pl - Nokia 5800 XpressMusic 4 lutego zostanie oficjalnie zaprezentowana w Polsce podczas specjalnej konferencji prasowej producenta.

Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

kejsi 26.01.2009 @ 22:43
jestem bardzo ciekawa tej noki, ciekawe jakie będą wrażenia..hmm. ekran dotykowy, kamerka, gps.. szkoda ze dopiero w marcu-kwietniu bedzie można go kupić, ciekawe jak bedzie się miał do iphone;-) i jak bedzie spostrzegany..
Irmazon 26.01.2009 @ 22:44
Krótko mówiąc absolutnie nie mogę się doczekać. Uwielbiam wszelkie nowości na Polskim rynku, chociaż mnie na nie nie stać. 4 luty to w dodatku piękna data, ponieważ to moje urodziny ;). Kto wie, moze jakiś serdeczny przyjaciel sprawi mi takie cudo z tej okazji. Cieszę się, ze Polska jest otwarta na wszelkie nowości.
Szakalabombas 27.01.2009 @ 15:09
Telefon świetny. Jestem zagorzałym fanem Sony Ericssona (szczególnie serii W), ale uważam, że Nokia już dawno wyprzedziła muzyczne serie innych producentów. 5800 to przede wszystkim wyjątkowo modny design, czyli jedna z podstawowych cech, które powinny mieć muzyczne telefony. Zapewne jakość dźwięku nie odbiegająca od reszty serii XpressMusic - a to zdecydowanie wystarczy. Dla mnie to kolejny iPhone Killer, który moim zdaniem da mocno "w kość" przereklamowanemu produktowi Apple. 5800 ma wszystko czego potrzebuję, siec HSDPA, 3G, a przede wszystkim WLAN. Szkoda tylko stosunkowo słabej matrycy 3.2 Mpix. Można było pokosić się o 5 Mpix. Ale, jak dla mnie bomba. Mając porównywać model do chociażby iPhone'a zwycięzca byłby oczywisty. 5800! Poza tym, cenię telefony na Symbianie, bo wiem ile potrafią i jak bardzo można je spersonalizować.
junabi 27.01.2009 @ 16:56
Jesteś zagorzałym fanem Sony Ericssona a mimo to uważasz, że nokia wyprzedziła serie innych producentów? Jakaś nieścisłość;) Ja nie podzielam tego entuzjazmu. Czekam aż któryś producent wymyśli coś nowego, oryginalnego....
Szakalabombas 27.01.2009 @ 17:00
Oryginalność to pojęcie względne. Dla mnie 5800 jest oryginalna pod względem designu, reszta to stare, dobre i sprawdzone technologie :)
Mekare 27.01.2009 @ 23:41
Wiadomo ,że to co stworzy Nokia będzie nieznis*****ne.Z tego powodu nie kupiłam Iphone'a - po prostu ufam tylko Nokii. Inne marki mają niestety tę wadę ,że gdy się człowiek zdenerwuje i gdzies ten telefon rzuci np. o podłogę albo sufit (hehe) to sie rozlatują na kawałki. Nokia jest nieznis*****na. Weźmy np. taki Plusfon - niby dobra firma go produkuje, ale jakos mi dzialal zaledwie 3 miesiące. Na gwarancji mi nienaprawili,poniewaz niby byla rdza na plycie glownej ,a to oznacza ze telefon zostal zalany. To dziwne bo mi sie to nie zdarzylo ,a z domu gdy padal deszcz nie wychodzilam ,wiec rozmowy na deszczu odpadają. gdy chcialam go naprawic w serwisie ,to mi powiedziano ze naprawa kosztuje wiecej niz wynosi wartosc rynkowa telefonu a poza tym nie mają do niego części. Więc zostalam bez telefonu;( Także czekam z niecierpliwością na tę nową Nokie:))))
Szakalabombas 28.01.2009 @ 17:17
Czy ja wiem czy HUAWEI to dobra firma... Co do nokii to też przesadzasz, nieznis*****ne telefony skończyły się w czasach gdy z linii produkcyjnej zjechała ostatnia 3310. Nokia to przede wszystkim dobra elektronika, niezły soft i zaskakująco modny design. I na to tez liczę w przypadku 5800. Co do "zalanych" telefonów, to znam ten kit doskonale, to typowa wada konstrukcyjna, miałem tak z sony ericssonem w580i, którego konstrukcja (klawisz nawigacyjny wykonany z materiału) sprawia, że nie ma szansy na nieprzedostawanie się wilgoci, i to niezależnie od czynników zewnętrznych. Wiadomo, że palec się poci, prędzej czy później ta wilgoć się zawsze dostanie.
Machado 28.01.2009 @ 17:32
Wszystko fajnie....ale pewnie bedzie baaaardzo droga. Wiec dla zwyklego szaraczka sie nie nadaje. Ale co jak co...dobry telefon. Tak nawiasem...to Sony Ericssony są lepsze bo są tańsze,mniejsze, i maja funkcje proporcjonalne do ich ceny.
Szakalabombas 28.01.2009 @ 23:10
Znajdź mi tak zaawansowany telefon muzyczny u Sony Ericssona a stawiam piwo. Sam używam W960i i to już najwyższa muzyczna półka u Sony Ericssona. Fakt faktem, cena przyzwoita jak na taki sprzęt. Polecam ten model :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 2 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16