PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nokia dwukrotnie nagrodzona

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nokia-dwukrotnie-nagrodzona-2528.html
QR Code
Nokia dwukrotnie nagrodzona

Michał Gruszka, 13 listopada 2007, 13:31
Tagi: Nokia

Nokia po raz kolejny otrzymała tytuł najlepszego Produktu Roku 2007 Reader’s Digest w kategorii „telefon komórkowy”. Nagrodę wręczono podczas gali, która odbyła się 6 listopada w Business Center Club. Marka wyróżniona została również nagrodą satysfakcji klientów - statuetką Gold Standard, której wręczenie miało miejsce 5 listopada w warszawskim hotelu InterContinental.

Šárka Baronová, dyrektor marketingu Nokia Poland. powiedział:

Nokia nieustannie ulepsza swoje produkty tak, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających użytkowników. Podążamy zarówno za nowymi trendami w technice jak i w modzie - to sprawia, że nasze produkty są doceniane na całym świecie.


Reader’s Digest – Produkt Roku 2007

Czytelnicy „Reader’s Digest” już po raz trzeci głosowali na najchętniej kupowane przez siebie produkty wypełniając ankietę, którą zamieszczono w sierpniowym numerze miesięcznika. Zwycięskie firmy otrzymały certyfikat i godło „Reader’s Digest – Produkt Roku 2007” do wykorzystania na opakowaniach i w materiałach promocyjnych. Czytelnicy wybierali zwycięzców w sześciu działach tematycznych (Ty i dom, Finanse, Kulinaria, Medycyna, Uroda/Higiena, Auto) i 36 kategoriach z dodatkową kategorią – Supermarket Roku.


Paweł Sztark, odpowiedzialny za badanie Produkt Roku 2007. powiedział:
Konsumenci traktują taki symbol jako obietnicę wysokiej jakości produktu, któremu można zaufać. Jest to silna rekomendacja podczas zakupów.

Grupa 500 respondentów spontanicznie wybierała marki, które najczęściej kupują i które darzą największym zaufaniem.

Gold Standard nagroda satysfakcji klientów

Badanie zostało przeprowadzone za pomocą elektronicznej ankiety w formie wywiadów bezpośrednich w domach respondentów przez TNS OBOP. Zbadano 1500 Polaków z grupy reprezentatywnej powyżej 15-ego roku życia, którzy oceniali produkty z 23 kategorii w systemie gwiazdkowym. (5 gwiazdek - wynik bardzo dobry i pełna satysfakcja klientów, 4 gwiazdki – dobry i satysfakcja powyżej oczekiwań, 3 gwiazdki – średni i standardowa satysfakcja. 2 lub 1 gwiazdka to słaby wynik)

W kategorii telefony komórkowe najwyższe wyróżnienie, oznaczające największą satysfakcję użytkowników, otrzymała Nokia. Klienci przyznali marce maksymalną ilość gwiazdek w kategoriach: Gold Standard Satysfakcja, wzornictwo, niezawodność, dopasowanie do potrzeb oraz czas działania baterii.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Retnor 13.11.2007 @ 18:00
Totalna bzdura zastanawiam się ile trzeba było zapłacić żeby to stało się prawdą! Od dawna korzystam z Noki ale ostatnio nie mam do nich totalnie szacunku, poprzednie modele telefonów charakteryzowały się dobrym wykończeniem i przemyślaną budową obecnie są niemal porównywalne ze szrotem. Zakup telefonu za 2 tys zł jest równy z wyrzuceniem ich na śmieci telefony się zawieszają klawisze odpadają a w serwisach zawsze mają jedną odpowiedź "telefon został zalany" ciekawe jak skoro reklamują go jako odporny na wilgoć i uszkodzenia a noszony był jedynie w kieszeni?
udziewczyn 13.11.2007 @ 18:29
Bardzo lubie nokie i od zawsze ich używam, bo mają czytelne menu i są bardzo funkcjonalne...ludzie kupują telefoniki zabawki, a później kompletnie się z tego nie korzysta...Polecam Nokię

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 13 i 10 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości