PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nokia E90 Communicator Limited Edition z aplikacją giełdową mInwestor Bankier.pl

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nokia-e90-communicator-limited-edition-z-aplikacja-gieldowa-minwestor-bankier-pl-2808.html
QR Code
Nokia E90 Communicator Limited Edition z aplikacją giełdową mInwestor Bankier.pl

Marcin Ćwiek, 11 grudnia 2007, 16:03
Tagi: konferencja, Nokia, nowy telefon, wydarzenia

Z okazji 10-lecia Communicatora firma Nokia oraz portal Bankier.pl przedstawiły na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych unikalny telefon Nokia E90 Communicator Limited Edition posiadający aplikację giełdową mInwestor Bankier.pl.

Posiadacz telefonu Nokia E90 Communicator Limited Edition ma możliwość monitorowania w czasie rzeczywistym wszystkich niezbędnych dla inwestora danych. Są to m.in.: kursy walorów występujących na GPW (indeksów, akcji, instrumentów pochodnych), arkusze zleceń, listy transakcji na danym instrumencie, wykresy intraday i historyczne. Aplikacja mInwestor Bankier.pl sprawia, że posiadacz telefonu Nokia E90 Communicator Limited Edition ma dostęp do pełnych danych płynących z parkietu praktycznie w tym samym momencie, w którym są one publikowane przez system giełdowy. W bezpośredni sposób przekłada się to na korzyści wynikające z podejmowania dużo szybszych, a co za tym idzie pewniejszych decyzji inwestycyjnych. Jest to pierwsze na rynku w pełni mobilne narzędzie, które może w czasie rzeczywistym dostarczać dane o notowaniach z GPW.

Nokia E90 Communicator Limited Edition to wyjątkowa seria 1000 sztuk telefonów wyróżniających się unikalnym oznaczeniem obudowy oraz oryginalnym tematem podkreślającym ich wyjątkowość. Dodatkowo w pakiecie znajdują się: słuchawka Bluetooth BH-200 oraz karta pamięci 2GB. Limitowana edycja jest dostępna w sklepach Vobis wyłącznie na terenie Polski.

Dariusz Zalewski, Head of Sales, Enterprise Solutions firmy Nokia w Polsce. powiedział:

Communicator funkcjonuje na rynku mobilnych urządzeń już od 10 lat. Z tej okazji firma Nokia przygotowała specjalną edycję Nokia E90 Communicator Limited Edition z mobilną aplikacją giełdową mInwestor, która umożliwia bezpośredni dostęp do informacji z parkietu Giełdy Papierów Wartościowych. To wyjątkowa propozycja nie tylko dla aktywnych inwestorów, pracowników sektora finansowego i inwestycyjnego, ale i osób potrzebujących natychmiastowego dostępu do poczty elektronicznej, internetu i dokumentów biurowych.


Tomasz Jażdżyński, Prezes zarządu Bankier.pl S.A. powiedział:
Portal Bankier.pl od kilku lat systematycznie umacnia pozycję lidera w finansowo-biznesowym segmencie Internetu. Obecnie oprócz rozwijania nowoczesnych systemów portalowych, duży nacisk w naszej aktywności kładziemy na rozwiązania mobilne, które zyskują coraz większą popularność, zwłaszcza wśród osób aktywnie inwestujących na giełdzie.


Jażdżyński powiedział:
Wychodząc naprzeciw potrzebom tej szczególnie wymagającej grupy odbiorców, dostarczamy im treści i rozwiązania za pomocą których mogą podejmować dobre i przemyślane decyzje finansowe.

Nokia E90 Communicator Limited Edition z aplikacją giełdową mInwestor Bankier.pl jest do nabycia w sieci sklepów Vobis w cenie 3999zł. Aplikacja jest zainstalowana w pakiecie specjalnym tylko na 1000 szt. telefonów Nokia E90 Communicator i korzystanie z niej jest bezpłatne**. Wszystkie osoby, które zakupiły telefon z serii Limited Edition otrzymają 3 miesięczny dostęp* do notowań z GPW w czasie rzeczywistym. Po tym okresie posiadacz telefonu decyduje w jakim trybie dostępu chce monitorować notowania. Więcej informacji na stronach: www.tylko1000.pl i www.bankier.pl/mInwestor.pl


Nokia E90 Communicator

Nokia E90 Communicator ustanawia najnowszy standard komfortu "mobilnego biura". Dzięki najnowszym technologiom, ogromnemu ekranowi i pełnej klawiaturze QWERTY korzystanie z dokumentów biurowych, pisanie maili, przeglądanie stron Internetu jest intuicyjnie łatwe, szybkie i bezpieczne . Szybkie połączenia przez WLAN oraz transmisja danych w sieciach 3G z technologią HSDPA usprawniają pracę i pozwalają na przesyłanie dużych ilości informacji w krótkim czasie. Nowoczesna przeglądarka internetowa może wyświetlać na imponującym ekranie o szerokości 800Pix strony internetowe w pełnej ich szerokości.

Nokia E90 Communicator działa na platformie programowej Symbian S60, dzięki czemu udostępnia użytkownikom wiele dodatkowych aplikacji mobilnych. Posiada wbudowany odbiornik GPS oraz aplikację Nokia Maps, ułatwiającą nawigację. Rozbudowane multimedia: radio FM, odtwarzacz muzyczny i wideo oraz dwa aparaty fotograficzne - jeden o rozdzielczości 3,2 megapiksela z automatyczną ostrością i lampą błyskową oraz druga kamera do wideokonferencji umilą wolne chwile, podróż lub urlop.

* okres promocyjny trwa 3 miesiące od momentu pierwszego zalogowania się w aplikacji, które musi nastąpić nie później niż 30.06.2008. W ramach tego okresu możliwe jest bezpłatne korzystanie z aktualnych notowań z GPW w czasie rzeczywistym z jedną linią ofert kupna/sprzedaży. Do bezpłatnego korzystania w w/w okresie z dostarczanych danych w czasie rzeczywistym niezbędne jest odesłanie na adres siedziby Bankier.pl S.A. poprawnie wypełnionej i podpisanej umowy abonenckiej dołączonej do zakupionego telefonu.

** opłata za transmisję danych według planu taryfowego oparatora

Źródło: Nokia

reklama

Ostatnie opinie internautów

musss 12.12.2007 @ 15:43
Ostatnio wpadła mi w oko własnie ta Nokia, a ze mam odłozone troszke grosza to w weekend wybiore sie do Vobisu.Chyba ja kupie. Macie juz moze jakeś doswiadczenie z tym telefonikiem ?
@Michał Gruszka 13.12.2007 @ 11:41
Zapraszam do działu z artykułami - dostępny jest krótki test tego telefonu.
Cukierkowy bakłażan 7.01.2008 @ 15:06
Ja mam doświadczenie, kupiłem Nokie w Vobisie, sprawuje się nieźle, nawet nie mam odczucia że przepłaciłem :)
NomiX 6.10.2009 @ 01:46
Tak, ja mam, i nie widziałam jeszcze lepszej komórki od niej. Rozłożona wygląda jak laptop i działa jak laptop do tego symbian + aplikacje, nawigacja, wifi, aparat niczego sobie i office sprawiają że nic nie jest jej potrzebne :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 12 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości