PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nokia for Business

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nokia-for-business-2802.html
QR Code
Nokia for Business

Michał Gruszka, 11 grudnia 2007, 13:08
Tagi: biznes, Nokia

Nowy Jork — Firma Nokia powiększyła grono partnerów w kanale mobilności biznesowej o operatorów i niezależnych dostawców oprogramowania (ISV). W ten sposób Nokia otwiera nowe możliwości dla rosnącej społeczności partnerów współpracujących nad dostarczaniem rozwiązań mobilnych firmom. Nokia wprowadza również nowe programy motywacyjne, które mają na celu zachęcenie partnerów do współpracy..

David Petts, wiceprezes ds. sprzedaży, marketingu i usług w dziale Enterprise Solutions firmy Nokia. powiedział:

Firma Nokia stworzyła środowisko, w którym różni partnerzy mogą wspólnie dostarczać kompletne rozwiązania zaspokajające określone potrzeby biznesowe. Tworząc relacje pomiędzy firmami partnerskimi i motywując do współpracy, realizujemy zasadę „współpraca = lepsze wyniki”. Jest to naszym zdaniem istotny czynnik sprzyjający wdrożeniom rozwiązań mobilnych, które przynoszą konkretne korzyści biznesowe i zmieniają sposób prowadzenia działalności gospodarczej.

Z inicjatywami zapoznali się w październiku uczestnicy konferencji Nokia for Business Global Channel Conference w Lizbonie. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele 23 operatorów i ponad 400 uczestników programu Nokia for Business Channel Program z całego świata.

Program Nokia for Business Operator ma na celu oferowanie operatorom rozwiązań mobilnych o wartości dodanej. W programie przewidziano początkowo dla operatorów trzy strumienie: mobilność, głos i aplikacje binesowe. Każdemu strumieniowi towarzyszy pełna oferta, obejmująca programy wchodzenia na rynek, programy motywacyjne, szkolenie i wsparcie.

Z myślą o Internet Sernice Vendors Nokia poszerza swój program o członków społeczności Forum Nokia, którzy opracowują aplikacje mobilne dla firm. Włączając twórców aplikacji z Forum Nokia do grona partnerów biznesowej mobilności, Nokia przyczynia się do przyspieszenia wdrożeń rozwiązań biznesowych dla klientów, a jednocześnie uczestnikom Forum Nokia ułatwia dostęp do rynku. . W programie ISV przewidziano początkowo trzy strumienie: głos, bezpieczeństwo i mobilność — podobnie jak w programie kanałowym IT.

Nokia for Business Channel Program wdrożony w tym roku obejmuje obecnie ponad 450 akredytowanych partnerów IT. Poszerzenie programu o operatorów i ISV stwarza większe możliwości współpracy, mającej na celu oferowanie rozwiązań dla różnych grup klientów biznesowych.

Więcej informacji o nowych programach można uzyskać pod adresem www.NokiaforBusiness.com/channel. Obecnie trwa rekrutacja partnerów ,a pełne wdrożenie jest planowane na styczeń 2008 r.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 8 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości