PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nokia Intellisync Mobile Suite

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nokia-intellisync-mobile-suite-1294.html
QR Code
Nokia Intellisync Mobile Suite

Piotr Baranowski, 20 czerwca 2007, 09:42
Tagi: Nokia, Nokia Intellisync Mobile Suite

Podczas warsztatów prasowych firma Nokia przedstawiła smartfon nowej generacji Nokia E61i, zoptymalizowany do: przesyłania i edycji poczty elektronicznej, przeglądania Internetu oraz połączeń głosowych.

Przeznaczony do intensywnego korzystania z poczty elektronicznej i internetu smartfon Nokia E61i gwarantuje zaawansowane możliwości obsługi załączników dzięki funkcjom przeglądania i edycji dokumentów. Nowy układ pełnej klawiatury z klawiszami Navi i One Touch zapewnia niespotykany dotychczas komfort korzystania z urządzenia mieszczącego się w dłoni.

Nokia E61i pracuje z firmowymi rozwiązaniami do poczty push e-mail, takimi jak Nokia Intellisync Wireless Email, Mail for Exchange, BlackBerry Connect oraz większością popularnych rozwiązań dla użytkowników indywidualnych (IMAP, POP3).

Nokia E61i ma właściwości połączeń głosowych. Operuje na różnych kontynentach w czterech zakresach sieci GSM, a także zapewnia szybką łączność szerokopasmową w sieciach 3G WCDMA i bezprzewodową WLAN.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów smartfon zawiera także wysokiej jakości aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli, odtwarzacz muzyczny i odtwarzacz wideo.

Nokia Intellisync Mobile Suite
Dla lepszego poznania Nokia Intellisync Mobile Suite firma Nokia uruchomiła specjalną stronę www.intellisync.com.pl, na której można dokładnie poznać pełen zakres zastosowań tego rozwiązania oraz otrzymać bezpłatną wersję testową oprogramowania.

Strona zawiera animacje prezentujące jak łatwo odebrać i wysłać pocztę z załącznikiem, jak błyskawicznie zaakceptować zaproszenie na spotkanie, jak szybko wyszukać adres z globalnej książki adresowej oraz zablokować dane w przypadku zgubienia lub kradzieży smartfonu. Przykłady pokazane są na najnowszych telefonach biznesowych Nokia E61i oraz E65.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości