PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nokia jest partnerem Eska Music Awards

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nokia-jest-partnerem-eska-music-awards-9240.html
QR Code
Nokia jest partnerem Eska Music Awards

Maciej Celmer, 25 maja 2011, 11:23
Tagi: Nokia

28 maja w katowickim Spodku po raz dziesiąty przyznane zostaną nagrody Eska Music Awards. Muzyczny sklep Nokia został partnerem tego wydarzenia.

Chcąc wspierać legalne ściąganie muzyki z sieci firma Nokia przyzna nagrodę Cyfrowy Hit Roku w kategorii POP. Wyróżnienie otrzyma artysta, którego utwór odnotował największą ilość pobrań w muzycznym sklepie Nokia.

Internetowy sklep muzyczny firmy Nokia (www.music.ovi.com) oferuje ponad 6 mln utworów artystów polskich i zagranicznych z każdego gatunku muzycznego. Serwis umożliwia pobranie muzyki (zarówno pojedynczych utworów, jak i całych albumów) w formacie mp3 na telefon i komputer. Pliki nie są zabezpieczone systemem DRM, co pozwala odtwarzać je nie tylko w telefonie, czy komputerze, ale także na innych urządzeniach przenośnych różnych producentów.

Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland powiedział:

Zdecydowaliśmy się na udział w projekcie Eska Music Awards, ponieważ jako największy sklep z mp3 w Polsce, oferujemy nie tylko dostęp do utworów polskich i zagranicznych twórców, ale też stanowimy doskonałą alternatywę dla nielegalnego ściągania muzyki z sieci. Nowa kategoria – Cyfrowy Hit Roku – podkreśla także, że muzyka w sieci jest coraz bardziej popularna. Stanowi ona bogaty zbiór dla konsumentów, a dla artystów jest kolejną metodą rozpowszechniania muzyki i dotarcia do fanów.

Źródło: Nokia

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

adidas nmd human race... 7.02.2018, 10:03

adidas-future... 7.02.2018, 09:56

adidas tubular defiant... 7.02.2018, 09:49

Nike air jordan... 7.02.2018, 09:40

adidas zx 700 homme noir 7.02.2018, 09:34

Archiwum wiadomości