PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nokia kolejny raz wspiera młode muzyczne talenty

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nokia-kolejny-raz-wspiera-mlode-muzyczne-talenty-4882.html
QR Code
Nokia kolejny raz wspiera młode muzyczne talenty

Piotr Baranowski, 25 sierpnia 2008, 14:54 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 25 sierpnia 2008 o 14:55)
Tagi: Konkurs, muzyka, Nokia, rozrywka, sponsoring

25. sierpnia rusza II edycja konkursu muzycznego Studio Garaż organizowanego przez firmę Nokia. Młodzi artyści, którzy do 15 września wyślą swój teledysk w jednej z 5 kategorii muzycznych: Pop, Rock, Electro, Hip Hop i R'n'B mają szansę wygrać vouchery o wartości 5 tys. złotych na zakup instrumentów muzycznych oraz telefony Nokia 5220 XpressMusic. Laureat Grand Prix nagra profesjonalny teledysk. O zwycięstwie zdecydują internauci oraz jury w składzie: Piotr Metz, Robert Leszczyński i Wojciech Łozowski.

Młode talenty pilnie poszukiwane

Młodych i uzdolnionych artystów jest wielu, ale sam talent nie jest gwarantem sukcesu. By go odnieść, trzeba mieć okazję do zaprezentowania siebie i swojej twórczości. Dzięki projektowi Studio Garaż Nokia stwarza zespołom, wokalistom i wokalistkom taką szansę. Studio Garaż to konkurs muzyczny zorganizowany przez firmę już po raz drugi. Podczas pierwszej edycji spośród zgłoszonych artystów internauci wybrali swoich ulubionych wykonawców.

Tym razem o wyborze zwycięzców - artystów i twórców najlepszego teledysku - zadecydują nie tylko internauci, ale i jury: Piotr Metz, Robert Leszczyński i Wojciech Łozowski. Oceniane będą zarówno klipy, jak i muzyka. Kategorie muzyczne pozostają bez zmian, są to więc: Pop, Rock, Electro, Hip Hop i R'n'B.

Kilka kroków do sławy

Co należy zrobić, by nagrać profesjonalny teledysk? Jak dostać się na scenę muzyczną? Jak zdobyć uznanie internautów i autorytetów muzycznych?

  • Etap I: w dniach 25 sierpnia - 15 września wejdź na stronę www.studiogaraz.pl i zarejestruj się jako "wykonawca". Do wyboru masz pięć kategorii muzycznych - Pop, Rock, Electro, Hip Hop i R'n'B. Stwórz swój profil i dodaj teledysk, który zostanie obejrzany przez odwiedzających Studio Garaż i jury.
  • Etap II: w dniach 16 września - 06 października odbędzie się pierwsze głosowanie, w wyniku którego do półfinału przejdzie po 10 zespołów w poszczególnych kategoriach muzycznych: 7 wykonawców wybiorą internauci, a 3 członkowie jury. Wśród 50 teledysków może się znaleźć również twój!
  • Etap III: w dniach 9 -27 września odbędzie się drugie głosowanie, w którym internauci wybiorą najlepszy zespół w każdej kategorii.

Wyniki zostaną ogłoszone 28 października, a nagrody wręczone podczas gali finałowej Studio Garaż.

Internauci, którzy uwielbiają słuchać muzyki, interesują się informacjami o młodych twórcach, ale nie są wykonawcami mogą zarejestrować się w serwisie jako "fani". To daje im możliwośc dyskutowania na forum, głosowania na teledyski ulubionych wykonawców, a dodatkowo szansę na nagrody.

Nagrody dla wykonawców i fanów

Zwycięstwo w konkursie Studio Garaż to duże wyróżnienie, ponieważ decydują o nim internauci i dziernnikarze muzyczni. Prócz tego każdy z finalistów Studio Garaż dostanie voucher o wartości 5 tys. złotych na zakup instrumentów muzycznych oraz telefony muzyczne Nokia 5220 XpressMusic, a laureat Grand Prix nagra profesjonalny teledysk. Na fanów czekają telefony Nokia 5220 XpressMusic.

Patroni medialni: MTV, VIVA, Machina, sieć sklepów Rock&'n"Roll, Megatotal.pl.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 9 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości