PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nokia nadaje indywidualny styl nowej rodzinie produktów Supernova

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nokia-nadaje-indywidualny-styl-nowej-rodzinie-produktow-supernova-4579.html
QR Code
Nokia nadaje indywidualny styl nowej rodzinie produktów Supernova

Marcin Ćwiek, 27 czerwca 2008, 11:49
Tagi: Nokia, nowy telefon

W myśl zasady, że nie ma jednego stylu odpowiedniego dla wszystkich, firma Nokia przedstawiła dziś nową rodzinę produktów Supernowa, dzięki której użytkownicy mogą wyrazić własne upodobania na różnych poziomach: od eleganckiego wzornictwa po barwne wymienne obudowy.

Urządzenia marki Nokia z rodziny Supernova łączą w sobie odważną kolorystykę oraz najmodniejsze wzornictwo idealnie komponujące się z najnowszymi dodatkami, przebojowymi torebkami czy okularami przeciwsłonecznymi. Nowa rodzina produktów zapewnia dbającym o styl kobietom i mężczyznom stałą łączność dzięki wyjątkowym funkcjom komunikacyjnym, a także umożliwia słuchanie muzyki i korzystanie z Internetu.

Jo Harlow, wiceprezes ds. kategorii LIVE firmy Nokia powiedział:

Telefony komórkowe w coraz większym stopniu zapewniają nam kontakt ze światem, dlatego też są zbiorem informacji o nas i otwierają drzwi do naszego świata. Oferując rodzinę produktów Supernova pragnęliśmy, aby użytkownicy mogli podkreślać własną indywidualność - podobnie jak za pomocą tradycyjnych stylowych dodatków.

Xpresja stylu
Nowe urządzenia Nokia 7610, 7510, 7310 i 7210 Supernova umożliwiają dostosowywanie wyglądu telefonu do różnych nastrojów dzięki wymiennym obudowom Xpress-On o żywych barwach i eleganckich powierzchniach.

Nokia 7610 Supernova
Rozsuwany telefon Nokia 7610 Supernova można przyozdobić obudowami Xpress-On z serii stalowoniebieskiej
i czerwonej ze stonowaną, szarą powierzchnią przednią lub z serii jasnoliliowej i stalowoniebieskiej
z nieskazitelnie białym przodem. Dzięki nowej, pomysłowej funkcji Theme Colorizer można wybrać dowolny kolor i stosować go do podświetlenia klawiszy i tapety.

Spośród innych funkcji można wymienić aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela, podwójną lampę błyskową LED oraz ośmiokrotny zoom cyfrowy, i wyjście telewizyjne do wyświetlania zdjęć. Użytkownicy telefonu Nokia 7610 Supernova mogą odtwarzać i porządkować pliki muzyczne przy użyciu specjalnego klawisza muzycznego. Telefon jest wyposażony w radio FM oraz odtwarzacz MP3 i daje dostęp do Nokia Music Store* za pośrednictwem oprogramowania komputerowego Nokia Music PC Client. Dzięki usłudze Nokia WidSets można przeglądać i udostępniać materiały w witrynach internetowych.

Telefon Nokia 7610 Supernova ma być dostępny w sprzedaży w trzecim kwartale 2008 roku, a jego przewidywana cena detaliczna to 225 euro (bez podatków i dopłat).


Nokia 7510 Supernova

Nokia 7510 Supernova ma charakterystyczną składaną konstrukcję i boczny klawisz otwierający. Dostępny
z przednimi i tylnymi obudowami Xpress-On w kolorach niebieskim, czerwonym, zielonym i brązowym telefon Nokia 7510 Supernova emituje magiczne efekty świetlne przy użyciu wyświetlacza ukrytego pod przednią obudową, oraz lampki przypomnień. Oprócz wyjątkowej jakości konstrukcji mechanicznej z solidnym, metalowym zawiasem ten przyjemny w dotyku telefon wyróżnia się 2-megapikselowym aparatem fotograficznym z funkcją ulepszania zdjęć przy słabym oświetleniu (NIPS), lampą błyskową LED, 4-krotnym zbliżeniem cyfrowym, dużym wyświetlaczem QVGA 2,2" oraz nową przeglądarką internetową Nokia dającą łatwy dostęp do serwisów Nokia Search, Share w OVI i Flickr. Telefon ten jest wyposażony w kartę pamięci microSD o pojemności 512 MB**.

Użytkownicy telefonu Nokia 7510 Supernova mogą odtwarzać i porządkować pliki muzyczne, korzystając
z rozbudowanego odtwarzacza MP3 oraz dostępu do Nokia Music Store i oprogramowania komputerowego Nokia Music PC Client. Ponadto model ten zapewnia dostęp do serwisu YouTube, a także umożliwia korzystanie z aplikacji Nokia Maps 2.0 oferującej nawigację, wyznaczanie tras i lokalne wyszukiwanie na bezpłatnych mapach, funkcji A-GPS i usługi Nokia WidSets. Telefon ma wbudowane radio FM.

Nokia 7510 Supernova ma być dostępna w sprzedaży w czwartym kwartale 2008 roku, a jej przewidywana cena detaliczna to 180 euro (bez podatków i dopłat).

Nokia 7310 Supernova
Smukła i elegancka Nokia 7310 Supernova zawiera obudowy Xpress-On z odważnymi wzorami trójwymiarowymi 3D w tonacji stalowoniebieskiej oraz drugi zestaw w tonacji zielonej lub różowej. Sześć kolejnych zestawów obudów będzie dostępnych na wybranych rynkach w tonacji srebrnej, fioletowej, błękitnej, żółtej, brązowej
i zielonej.

Telefon ten można docenić nie tylko za styl, ale i funkcjonalność. Wśród jego funkcji można wymienić aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli i z czterokrotnym zoomem cyfrowym oraz wyjściem telewizyjnym do wyświetlania zdjęć, czat, wbudowane gry do wyświetlania na ekranie telewizora, radio FM z funkcją RDS oraz odtwarzacz muzyczny plików MP3.

Telefon Nokia 7310 Supernova jest dostępny w sprzedaży od drugiego kwartału 2008 roku, a jego przybliżona cena detaliczna to 155 euro (bez podatków i dopłat).

Nokia 7210 Supernova
Osobom śledzącym trendy i ceniącym elegancką prostotę Nokia 7210 Supernova oferuje szykowny wygląd, niewielkie rozmiary oraz błyszczące wykończenie w kolorze różowym i niebieskim. Użytkownicy telefonu Nokia 7210 Supernova mogą słuchać muzyki przeniesionej z komputera lub kupionej w Nokia Music Store, a także porządkować pliki muzyczne przy użyciu nowej, dostępnej do pobrania, aplikacji komputerowej Nokia Music PC Client. Gniazdo kart pamięci SD umożliwia łatwe przechowywanie i odtwarzanie ulubionych plików muzycznych
i wideo. Za pomocą 2-megapikselowego aparatu fotograficznego oraz dostępu do serwisu Flickr można jednym kliknięciem udostępniać swoje zdjęcia.

Telefon Nokia 7210 Supernova ma być dostępny w sprzedaży w trzecim kwartale 2008 roku, a jego przewidywana cena detaliczna to 120 euro (bez podatków i dopłat).

*) Dostępność ograniczona
**) Pojemność karty pamięci może być różna na poszczególnych rynkach

reklama

Ostatnie opinie internautów

Ja ;p 9.07.2009 @ 14:40
Ja mam Nokia 7610 Supernowa i na prawdę jest super!Wypasiony telefon:)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości