PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nokia: ostatnie dni na zgłoszenie się do eksperymentu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nokia-ostatnie-dni-na-zgloszenie-sie-do-eksperymentu-1694.html
QR Code
Nokia: ostatnie dni na zgłoszenie się do eksperymentu

Piotr Baranowski, 24 sierpnia 2007, 16:31
Tagi: Nokia

Jeszcze tylko przez kilka dni można zgłaszać się do udziału w laboratoriach DJ Lab, Fashion Lab i VJ Lab w ramach eksperymentu Nokia Trends Lab.

Nokia Trends Lab to połączenie kreatywnych warsztatów z imprezą muzyczną, która odbędzie się 6 października 2007 r. w dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser. W wyniku spotkania się różnych środowisk twórczych i publiczności powstaną nowe formy artystyczne czerpiące z wielu dziedzin sztuki jednocześnie.

W laboratoriach Nokia Trends Lab szukamy młodych, utalentowanych osób. Każde z siedmiu laboratoriów ma wyłonić zdolnych ludzi, którzy wniosą świeże pomysły na polską scenę, w świat mody i reklamy. W ramach Nokia Trends Lab odbywają się następujące laboratoria (pod opieką mentorów):
- DJ Lab (BOOGIE MAFIA)
- Film Lab (Jacek Borcuch)
- Fashion Lab (Bartek Michalec)
- Orange Lab (Paweł Niezgoda)
- Photo Lab (Szymon Kobusiński)
- VJ Lab (Kinga Kiełczyńska)
- MTV Rockuje Lab

Kalendarium wirtualnego eksperymentu Nokia Trends Lab:

  • 30 lipca rozpoczęła się rejestracja na stronie www.nokiatrendslab.pl. Chętni do udziału w poszczególnych laboratoriach mogą przesyłać zgłoszenia przez kilka kolejnych tygodni. Jury wybierze z nadesłanych aplikacji 10 półfinalistów każdego laboratorium tematycznego.
  • 20 sierpnia zakończono nabór uczestników do Film Lab, Orange Lab i Photo Lab.
  • 31 sierpnia to ostatni dzień nadsyłania zgłoszeń do DJ Lab, Fashion Lab i VJ Lab.
    Na początku września zostaną ogłoszone listy półfinalistów z każdego laboratorium i określone zadania konkursowe (dotyczące wybranego laboratorium).
  • Od 14 do 24 września prace konkursowe będą oceniać internauci na oficjalnej stronie konkursu www.nokiatrendslab.pl. Wśród głosujących internautów zostaną rozlosowane bilety wstępu na imprezę finałową 6 października.
  • 24 września ogłoszona zostanie oficjalna lista 3 finalistów z każdego laboratorium. Przez tydzień wszyscy finaliści będą przygotowywać swoje prace pod kątem prezentacji na imprezie finałowej Nokia Trends Lab.

Laboratoria, do których można się zgłaszać do 31 sierpnia to:
DJ Lab
DJ’e przystępujący do konkursu rejestrują się na stronie i wysyłają linki do swoich prac (30-minutowy miks muzyczny). Nadesłane prace będzie oceniać jury pod przewodnictwem Harpera i Berta z Boogie Mafia. Prace 10 DJ’ów półfinalistów zostaną zamieszczone na stronie www.nokiatrendslab.pl i poddane ocenie publiczności. Wyselekcjonowani w publicznym głosowaniu 3 finaliści umieszczą swoje pełne sety na stronie (7 i 30-minutowy). Ostatnim etapem konkursu będzie przeznaczone dla 3 finalistów zadanie pod hasłem: „My Nokia is My Lab”, polegające na kreatywnym podejściu do telefonu Nokia jako nośnika dźwięku. Finaliści będą musieli nagrać telefonem, bądź na telefon, różne efekty dźwiękowe, które wmiksują w swój występ finałowy.
3 finaliści zaprezentują swoje miksy podczas imprezy finałowej Nokia Trends Lab po 30 minut każdy, walcząc o główną nagrodę. Występy oceni jury oraz publiczność w głosowaniu sms-owym. Fragmenty zmagań ostatniego etapu konkursu zostaną zamieszczone na stronie www.nokiatrendslab.pl.

Nagrodą dla wszystkich 3 finalistów będą telefony Nokia, a zwycięzca otrzyma mikser DJ’ski Pioneer.

Fashion Lab
Konkursowicze rejestrują się na stronie www.nokiatrendslab.pl i wysyłają opis swoich dotychczasowych dokonań w świecie mody. Jury wraz z mentorem - projektantem Bartkiem Michalcem wybierze 10 półfinalistów, których zadaniem będzie przygotowanie szkiców kolekcji 5 ubiorów oraz tablicy ilustrującej inspiracje z jakich korzystali tzw. moodboard. Prace zostaną umieszczone na stronie www.nokiatrendslab.pl i poddane głosowaniu internautów. Wyselekcjonowani w ten sposób 3 finaliści wykonają 2 ubiory z wcześniej przygotowanej kolekcji, które zaprezentują podczas Nokia Trends Lab. Ich prace wezmą udział w głosowaniu publiczności. Nagrodą główną dla 1 z 3 finalistów będzie oprócz możliwości zaprezentowania się na imprezie Nokia Trends Lab, telefon komórkowy Nokia oraz udział w kilkudniowej produkcji pokazu mody Bartka Michalca.

VJ Lab
Konkursowicze rejestrują się na stronie i wysyłają linki do swoich prac (6-minutowy materiał do wybranego przez siebie podkładu muzycznego). Jury, któremu przewodzić będzie Kinga Kiełczyńska, wybiera 10 półfinalistów, którzy przygotowują materiał autorski do muzyki wybranej przez mentora (6-minutowy miks) oraz inspirując się layoutami reklamowymi Nokia Trends Lab. Przygotowane prace zostaną zamieszczone na stronie www.nokiatrendslab.pl i poddane ocenie internautów. 3 finaliści otrzymają telefony Nokia i zostaną zaproszeni do laboratorium, gdzie pod okiem profesjonalistów będą mogli przygotować swoje materiały konkursowe pod hasłem: „My Nokia is My Lab”, do zaprezentowania podczas imprezy Nokia Trends Lab. Finaliści będą mieli również za zadanie stworzyć tapetę/kolarz pod tym samym tytułem, które zostaną zamieszczone do pobrania na www.nokiatrendslab.pl.
Dzień przed imprezą Nokia Trends Lab, która odbędzie się 6 października - finaliści spotkają się z gwiazdami i nagrają krótkie filmiki o artystach, które wkomponują w wizualizacje prezentowane podczas imprezy finałowej na 3 dużych ekranach. 3 finalistów VJ Lab będzie prezentowało swoje prace, synchronizując je z muzyką finalistów DJ Lab. Nagrodą dla wszystkich 3 finalistów będą telefony Nokia, nagrodą za 1. miejsce będzie PowerBook G4.

Nadal można uczestniczyć także w MTV Rockuje Lab. W ramach tego laboratorium można głosować na jeden z 12 finałowych zespołów, które walczą o zwycięstwo w programie MTV Rockuje, zaprezentowanych na stronie www.mtv.pl/mtv_rockuje/nokia_lab.htm. Zwycięski zespół, który otrzyma najwięcej głosów internautów, wystąpi na koncercie Nokia Trends Lab, który odbędzie się 6 października tego roku w warszawskiej dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser. Biorąc udział w MTV Rockuje Lab internauci mogą wygrać podwójne zaproszenia na impreze Nokia Trends Lab

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości