PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nokia rozpoczyna współpracę z YouTube

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nokia-rozpoczyna-wspolprace-z-youtube-329.html
QR Code
Nokia rozpoczyna współpracę z YouTube

Piotr Baranowski, 14 lutego 2007, 23:08
Tagi: Nokia

Nokia przedstawiła nowe możliwości oglądania internetowych nagrań wideo dostępnych na YouTube. Wideo z YouTube będzie można oglądać na telefonach Nseries w przeglądarce Nokia z Minimapą dzięki nowej, mobilnej witrynie YouTube, która ma zostać otwarta już wkrótce. Za pomocą nowej aplikacji Nokia Video Center można również odbierać kanały wideo RSS z YouTube.

Przeglądarka internetowa Nokia z Minimapą umożliwia użytkownikom urządzeń mobilnych znajdowanie nagrań wideo np. z mobilnej witryny YouTube podobnie jak przeglądarki internetowe na komputerach. Mobilna witryna YouTube jest kompatybilna także z formatem wideo AVC, najbardziej rozpowszechnionym w urządzeniach mobilnych.

Nowa aplikacja Nokia Video Center zapewnia możłiwość łatwego odbioru mobilnych kanałów wideo RSS i wideo na żądanie za pośrednictwem przejrzystego interfejsu do przeglądania, wyświetlania i przechowywania ulubionych materiałów. Aplikacja będzie dostępna na wszystkich rynkach, na których są sprzedawane urządzenia Nokia Nseries. Będzie można ją można pobrać do innych urządzeń kompatybilnych z Series60.

Źródło: Telepolis

reklama

Ostatnie opinie internautów

kkriiss 23.02.2007 @ 01:23
noo, spoko :D

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 7 wynosi: