PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Novem: E-pasaż - bezproblemowy sklep internetowy

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/novem-e-pasaz-bezproblemowy-sklep-internetowy-7278.html
QR Code
Novem: E-pasaż - bezproblemowy sklep internetowy

Mariusz Burski, 15 marca 2010, 13:44
Tagi: Internet, Novem

Novem udostępnia swoim wydawcom kolejne narzędzie. E-pasaż umożliwia budowanie w dowolnym serwisie wirtualnego sklepu tematycznego, w którym właściciel strony internetowej może prezentować produkty z różnych miejsc w sieci.

Oznacza to, że właściciel strony internetowej zajmującej się np. fotografią, może w prosty sposób otworzyć w swoim serwisie sklep związany z tą tematyką, mimo tego, że w rzeczywistości nie handluje takimi akcesoriami. W swoim wirtualnym e-pasażu wydawca ma możliwość umieszczania informacji i zdjęć produktów wielu marek, które są dostępne w innych, istniejących już sklepach internetowych – mechanizm e-pasaży zaciąga wszystkie potrzebne informacje. Użytkownik serwisu ma dostęp do ofert wielu sklepów, zgromadzonych w jednym miejscu. Jeśli będzie chciał zakupić któryś z produktów, po jego wybraniu, zostanie przeniesiony do serwisu umożliwiającego dokonanie transakcji.

Strona techniczna takiego przedsięwzięcia rozwiązana jest przez Novem. Sieć afiliacyjna udostępnia wszystkie narzędzia niezbędne do stworzenia sklepu wraz z grafiką, kreacjami i opisami produktów. To właściciel strony internetowej decyduje o wyglądzie swojego e-pasażu i o prezentowanych w nim produktach.

"E-pasaże to przydatne narzędzie dla wszystkich, którzy myślą o posiadaniu internetowego sklepu, ale niekoniecznie chcą zajmować się procesem sprzedaży. Novem dostarcza rozwiązania techniczne, a wydawca ma szansę stworzyć dla swoich użytkowników nową, ciekawą funkcję. Internauta zainteresowany np. tematyką wspomnianej fotografii z pewnością interesuje się także sprzętem i akcesoriami. Jeżeli będzie je mógł zakupić bezpośrednio w serwisie, w którym często szuka aktualności, będzie to dla niego sporym ułatwieniem. Wydawca natomiast, dzięki znajomości swoich użytkowników, będzie mógł stworzyć e-pasaż dokładnie odpowiadający ich potrzebom" - tłumaczy Tomasz Samul, dyrektor sieci afiliacyjnej Novem.

Wydawca biorący udział w tworzeniu e-pasażu, będzie wynagradzany podobnie jak przy udziale w programie afiliacyjnym, czyli w modelu "płać za efekt". Od każdej prawidłowo przeprowadzonej transakcji, zainicjowanej na stronie wydawcy, odliczana będzie prowizja dla niego.

Nowe narzędzie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ciągu zaledwie kilku dni od jego udostępnienia, wydawcy Novem otworzyli już ponad 400 e-pasaży.


Źródło: Novem

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 1 i 14 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości