PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Novem rozpoczyna współpracę z Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/novem-rozpoczyna-wspolprace-z-orange-6561.html
QR Code
Novem rozpoczyna współpracę z Orange

Mariusz Burski, 19 października 2009, 17:37
Tagi: Novem, Orange, Polska Telefonia Komórkowa (PTK Centertel)

Sieć afiliacyjna Novem podpisała umowę o współpracy z PTK Centertel, operatorem sieci komórkowej Orange. Jej celem jest stworzenie internetowego kanału pozyskiwania Klientów Biznesowych dla Orange. Współpraca obu firm będzie miała charakter długofalowy.

Pierwszą akcją przygotowaną przez Novem dla Orange jest internetowy program partnerski promujący telefon HTC Magic. Każdy klient, który za jego pośrednictwem aktywuje numer w Orange, oprócz wybranego telefonu, otrzyma urządzenie bluetooth oraz pendrive.

Działania reklamowe wspierające projekt obejmą witryny z sieci afiliacyjnej Novem, wiodące portale oraz kampanię w Google Adwords. Wykorzystane w nich kreacje to autorskie pomysły Novem.

Sieć afiliacyjna odpowiadać będzie także za dalszą optymalizację programu. Oznacza to bieżący monitoring wyników generowanych przez poszczególne elementy (np. kreacje reklamowe) i ich ewentualną wymianę. Działania prowadzone przez Novem rozliczane będą tylko za uzyskany efekt, czyli liczbę aktywowanych numerów w sieci Orange.

Źródło: Novem

reklama

Ostatnie opinie internautów

chelios 20.10.2009 @ 10:16
Mnie zastanawia jak ta sprzedaż i współpraca będzie wyglądała bo przyznam się że z artykułu nie za bardzo rozumiem. Kim będą ci specjaliści i jak pozyskiwać będą klientów. Na razie jedyne co mi przychodzi do głowy to coś w stylu esklepu da indywidualnych. Tańsze słuchawki, lepsze warunki umowy i więcej profitów. Ale nie wiem czy źle nie myślę przypadkiem.
oszukany 29.12.2009 @ 10:01
Moja współpraca jako wydawcy z firma NOVEM zakończyła się gdy miałem otrzymać zarobione pieniądze. Umowa została ze mną zerwana w trybie natychmiastowym, a zgromadzone środki przepadły oczywiście! Powody tej decyzji były bardzo tajemnicze, jak i mechanizmy sprawdzania wydawcy czy łamie regulamin. Nie dowiedziałem się do tej pory za co faktycznie zerwano ze mną umowę... Myślę, że to furtka aby nie wypłacać większej kwoty niż dwucyfrowa. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 2 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości