PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowa karta kredytowa Visa Orange mBank.

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowa-karta-kredytowa-visa-orange-mbank-81.html
QR Code
Nowa karta kredytowa Visa Orange mBank.

Tomasz, 27 września 2006, 10:37 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 27 września 2006 o 17:26)
Tagi: Orange

Orange już we wrześniu dzięki współpracy z mBankiem, liderem bankowości elektronicznej, rozpocznie wydawanie specjalnych kart kredytowych. Jest to już druga propozycja tego typu dla klientów Orange, którzy dotychczas mogli korzystać z karty kredytowej przygotowanej wraz z bankiem BZWBK.Karta kredytowa Visa Orange mBank będzie w pierwszej kolejności oferowana uczestnikom programu Profit. Zdolność kredytowa klientów będzie określana na podstawie wysokości rachunków telefonicznych w Orange, dlatego też klienci otrzymają już gotową ofertę karty kredytowej z przypisanym im limitem kredytowym. To pierwsze takie rozwiązanie w Polsce – bez formalności składania wniosku i przedstawiania zaświadczeń klienci otrzymają propozycję karty kredytowej, z której będą mogli skorzystać w ciągu 40 dni, a jeżeli zdecydują się na kartę kredytową do końca grudnia 2006 otrzymają ją bezpłatnie

Visa Orange mBank to wypukła karta kredytowa – może być wykorzystywana także do realizacji transakcji internetowych, telefonicznych i korespondencyjnych. Karta będzie wydawana na trzy lata. Będzie do niej dołączony bezpłatny pakiet ubezpieczeń – Pakiet Bezpieczna Visa, obejmujących m.in. pokrycie strat do 150 euro. Klient będzie miał także dostęp do standardowych usług oferowanych przez bank.

Główną zaletą karty będzie uczestnictwo w programie Profit, gdzie klienci będą zdobywać dodatkowe punkty za transakcje dokonane kartą. Już na początek przyznane będą punkty za posiadanie karty (za cały okres ważności karty klient zdobywa w ten sposób 750 punktów). Premiowane są operacje bezgotówkowe dokonane kartą Orange. W ramach trwającej do końca roku promocji ‘Dwa razy więcej’, za każde 10 zł klient otrzyma 2 punkty Profit. Oprócz tego klienci otrzymają punkty za regulowanie rachunków za telefon komórkowy, za staż bycia w Orange a także za regulowanie faktur stałym obciążeniem karty kredytowej.

Otrzymane punkty klient będzie mógł wymieniać na usługi Orange dopasowane do jego potrzeb np. dodatkowe pakiety kwotowe, minuty, SMS-y, połączenia z Internetem przez telefon itp a także na gadżety Profit np. akcesoria telefoniczne.

Klient, z którym nie skontaktuje się konsultant a który będzie chciał mieć kartę Visa Orange mBank powinien wejść na stronę www.kartazapodpis.pl i potwierdzić swoje zainteresowanie.

Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

tomek 27.09.2006 @ 17:27
Ladna ma grafike :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

All-Star point guard... 3.03.2018, 03:21

Archiwum wiadomości