PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowa kolekcja firmy Case Logic

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowa-kolekcja-firmy-case-logic-1347.html
QR Code
Nowa kolekcja firmy Case Logic

Piotr Baranowski, 27 czerwca 2007, 11:27
Tagi: brak

Case Logic, przedstawia produkty swojej nowej linii: Lifestyle & Luggage. Stworzone po to by zaspokoić potrzebę organizacji dzisiejszych kobiet i mężczyzn, produkty te zostały dopasowane do nowoczesnego i aktywnego stylu ich życia.

W świecie gdzie ludzie są w nieustannym ruchu, Case Logic zaprojektowała specjalnie dla nich gamę dodatków łączących w sobie elegancki wygląd oraz funkcjonalność, zrobionych z materiałów wysokiej jakości.

LLD22 beautyLifestyle: W swoich kolekcjach - Schooled, Urban, Lifestyle i Simplicity - Case Logic igra z formą i kolorami tworząc mnóstwo wariantów, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta młodych jak i pracujących. Za sprawą modnych detali, kontrastujących podszewek i eleganckiego wyglądu, akcesoria Case Logic posiadają unikalny styl i funkcjonalną formę. Innowacyjne rozwiązania, takie jak łatwo dostępne kieszonki i przegródki, sprawiają, że szybkie znalezienie w przepastnej torbie takich przedmiotów jak komórka, długopis, ważny dokument czy dyskmen staje się dziecinnie łatwe.

Luggage: Czy jesteś w delegacji czy na wakacjach, Case Logic oferuje szeroką gamę walizek i toreb, które czynią Twoją podróż łatwiejszą i przyjemniejszą. Linie Classic, Lifestyle, Lightweight i Simplicity odznaczają się wytrzymałymi materiałami i ergonomicznymi kształtami połączonymi z innowacyjnymi rozwiązaniami zaprowadzającymi porządek w Twoich bagażach.

W Europie Case Logic jest jednym z liderów na rynku toreb i etui dla laptopów oraz opakowań dla przenośnego sprzętu audio, komputerów, kamer i aparatów fotograficznych. Case Logic opatentowała ponad sto wzorów oraz rozwiązań technologicznych swoich produktów. Dystrybutorem Case Logic w Polsce jest K-Consult.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 15 i 15 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości