PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowa oferta pakietów internetowych Plusa

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowa-oferta-pakietow-internetowych-plusa-9688.html
QR Code
Nowa oferta pakietów internetowych Plusa

Maciej Celmer, 10 listopada 2011, 11:33
Tagi: Internet, internet komórkowy, pakiety, Plus, Polkomtel

Plus zmienia ofertę pakietów internetowych dostępnych w ofertach Plus Abonament, Plus Firma, Plus Mix oraz Plus na kartę. Pakiety te zostały przygotowane z myślą o klientach, którzy nie posiadają ofert smartfonowych, a chcieliby w pełni korzystać z możliwości jakie oferują telefony - bez obaw o koszty.

Główne zmiany polegają na oferowaniu Klientom wyłącznie pakietów internetowych Non Stop czyli takich, w których po wykorzystaniu limitu danych, może spaść prędkość transferu, ale użytkownicy mogą dalej bez dodatkowych kosztów korzystać z internetu na terenie Polski.

Dodatkowo do istniejącej gamy pakietów zostaną wprowadzone dwa nowe pakiety z opłatą miesięczną 7 zł z VAT i 9 zł z VAT – dzięki którym każdy Klient Plusa będzie mógł wybrać pakiet odpowiedni do swoich potrzeb – w zależności od intensywności i częstotliwości korzystania z internetu.

Aktywacji pakietów można dokonać zarówno poprzez wysłanie SMSa lub, w przypadku telefonów na kartę, wpisanie krótkiego kodu, jak również poprzez stronę Plus Online.

O wykorzystaniu przysługującego limitu danych każdy użytkownik jest powiadamiany przez operatora automatycznie za pomocą SMSa.

Pełną prędkość w pakiecie można w dowolnym momencie przywrócić poprzez dokupienie jednego z pakietów Plus Internet extra (w przypadku ofert Plus Abonament i Plus Firma) lub przez wyłączenie i ponowne włączenie pakietu (w przypadku ofert Plus Mix i Plus na kartę).

Oferty Plus Abonament

Oferty Plus Firma

PlusKod5 to hasło Abonenta, które podawane jest na pierwszej fakturze. Można je również uzyskać dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta.

Oferty Plus Mix i Plus na kartę

Z oferty mogą skorzystać posiadacze Plus na Kartę: taryfy Simplus, Twój Profil, 36i6 i PiszMówDobowy oraz Plus Mix: taryfy Mix4, Mix4 duo, Mix4 duo dla Abonentów oraz MixV. Posiadaną taryfę można sprawdzić wpisują krótki kod:*147# i naciskając przycisk zadzwoń.

Źródło: Plus

reklama

Ostatnie opinie internautów

Marian 11.11.2011 @ 13:42
Oferta prepaid. Podoba mi się to, że można kupić więcej niż 1 pakiet na miesiąc. Wył. i nastepnie wł. kolejny pakiet w miesiącu.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości