PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowa oferta Simplusa - pierwszą odpowiedzią na Play Fresh

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowa-oferta-simplusa-pierwsza-odpowiedzia-na-play-fresh-5676.html
QR Code
Nowa oferta Simplusa - pierwszą odpowiedzią na Play Fresh

Łukasz Roguski, 13 marca 2009, 13:42
Tagi: Play, Play Fresh, Play na kartę Fresh, Plus, Simplus, Twój Profil

Dnia 16 marca br. Simplus wprowadza na rynek nową taryfę Twój Profil, w której minuta rozmowy do wszystkich sieci kosztuje 29 groszy, a minuta rozmowy w sieci Plus to 19 groszy. Drożej wypadają rozmowy do Play.

Twój Profil jest odpowiedzią Simplusa na działania Play. Nowa taryfa opiera się na profilach:

  • Tanio do wszystkich, w którym minuta rozmowy do wszystkich poza Play kosztują 29 groszy - aktywacja: *136*11*50#
  • Tanio do Plusa, w którym minuta rozmowy kosztuje 19 groszy- aktywacja: *136*11*51# .

Jednorazowa opłata za aktywację profilu wynosi 1,5 zł. W dowolnym terminie wybrany profil można zmienić na inny - każda kosztuje 1,5 zł

SMS do wszystkich sieci kosztuje 18 groszy.

Cena za minutę połączenia do wszystkich sieci 59 groszy.
Cena za minutę połączenia do sieci Play wynosi 72 grosze.

Wszyscy obecni użytkownicy Simplusa mogą bezpłatnie włączyć taryfę Twój Profil za pomocą kodu *147*50#.

Brak aktywnego profilu oznacza,że minuta do wszystkich kosztuje 59 groszy, natomiast do Play 72 grosze.

Usługi dodatkowe:

Ponadto wszyscy użytkownicy Twojego Profilu mogą nadal korzystać z najbardziej popularnych usług znanych użytkownikom Simplusa:

  • Pakiet 600 SMS-ów, czyli SMS-y za 1 grosz do wszystkich w Plusie
  • Swobodny Numer, czyli nielimitowane rozmowy i SMS-y z wybranym numerem w Plusie.

Źródło: Plus

reklama

Ostatnie opinie internautów

bobek 22.07.2009 @ 19:05
nie zostala, przebita. bo w play do wszystkich placisz 29 gr a w plusie placisz tez 29 gr. z tym ze to play 72 grosze, czyli plus jest drozszy. coz z tego ze 10 groszy taniej rozmowy do plusa, jak zrobili do play 40 groszy wiecej. a ja caly czas place w plusie do wszystkich w tym tez do plusa 20gr. za sms i 80 gr minuta polaczenia . wiec k**** czemu zlodzieje z j*****go plusa mi kradna tyle pieniedzy skoro podobno jest u nich tak tania. przenosze sie do play , play gorą!!!

wogole wszystkie sieci sa zlodziejskie. zamiast zrobic jedna stawke i jak wiecej dzwonisz to placisz wiecej a jak mniej to mnie to tylko wode z mozgu czlowiekowi robia. a najwiekszym zlodziejem jest orange. kradli mi ch**e pieniadze z konta na karte jak w ciagu 3 dni nie doladowalem. skoro numer dalej byl moj to dlaczego mi kradli, raz ich op******ilem to mi oddali i sie tlumaczyli ze ich zlodziejstwo jest zgodne z prawem telekomunikacyjnym. Taka bogata firma a kradnie - zlodzieje i k**** ukradli.
bobek 22.07.2009 @ 19:30
Orange to złodzije. Kradną pieniądzę. W dodatku ich złodziejstwo bronione jest podobno prawem telekomunikacyjnym. Wiem że sądy uniewazniaja umowy zlodziejskich dostawcow internetu gdzie dostawca umywa rece w przypadku awari tlumaczac sie jakimis tajemniczymi silami wyzszymi. JEsli usluga nie zostala wykonana to nie mozna pobrac za nia pieniedzy czyli ukrasc i sądy wychodza z tego zalozenia.
Moge zrozumiec te cale pakiety, czyli poprostu tak jak w hurtowni, kupujesz duzo po cenach hurtowych i masz taniej, a jak kupujesz malo to masz ceny detaliczne. Z tym ze jak za cos zaplacisz to to dostnaniesz a operatorzy kradna. kupisz hurtowo i jak niewykorzystasz szybko to cie okradaja. dlatego plus zarabia na mnie tylko 15 zl miesiecznie, bo malo dzwonie bo za drogo maja. A niebede wydzwanial jak glupi i wisila na telefonie na sile. chce dzwonic i rozmawiac tak dlugo jak potrzebuje. najwieksi zlodzieje i torrorysci są u wladzy i uchwalaja swoje zlodziejskie ustawy.
bobek 22.07.2009 @ 19:41
A teraz polska stala sie obywatelem unii europejskiej. A jak niby ma sie obywatel bronic przed panstwem? jak polska ma sie bronic przed uniia skoro uniia ogranicza polske swoimi dyrektywami. Politycy sprzedali nasza niepodleglosc. I wogole najpierw dajemy innym panstwom kase (skladki czlonkowskie jakie placimy do unii) a potem sie prosimy zeby nam oddali nasze wlasne pieniadze w postaci dotacji a i tak wszystkiego nie udaje nam sie odebrac. Podobno mamy dziure budzetowa a jeszcze rozdajemy pieniadze i sponsorujemy biurokracje, jeszcze placimy za to by ktos rozpatrywal wnioski o dotacje. Unia to nowy zwiazek radziecki. jeszcze nikt nigdy nie dal nam za darmo pieniedzy. nawet jak polska pozycza pieniadze od innych to pozycza na procent (tak ja kredyt) i potem musi oddac wiecej. Ci karierowicze bez mozgu sprzedali niepodleglosc polski http://www.youtube.com/watch?v=Z3_di98GhkM
Mala grupka terrorystow nazistow rzadzaca swiatem poprzed stowarzyszenie bilderberg juz 50 lat temu chiala unii.
bobek 23.07.2009 @ 14:59
Sa jeszcze operatorzy wirtualni http://media2.pl/telekomunikacja/53890-play-juz-nie-najtanszy-do-rozmow.html

ta biedronka to tez j***** zlodziej. niby tanio rozmowy miala jak kiedys patrzylem tylko nie wiedzialem ze nalicza nie sekundowo a 15sto sekundowo , czyli rozmawiasz np. 16 sekund a placisz za 30 sekund.
Scorpion 6.01.2010 @ 18:08
Panowie, mam Play Fresh oraz SimPlus,
i w skrócie napiszę jaka to fajna jest sieć plus.

Doładowałem konto. wydzwoniłem może 1 zł, próba wysłania smsa okazała się niepowodzeniem, kilka takich prób kosztowało mnie zjedzeniem konta.

Napisałem stosownego emaila do Plus. i prosiłem o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji.
Odpisali że muszę wysłać im Reklamację, z wszystkimi danymi osobowymi oraz odręcznym podpisem, więc poszedłem do plus, i powiedziano mi że z nową taryfą bywają problemy i że nie może nic zrobić, tylko muszę napisać reklamację i czekać około 30 dni na zaakceptowanie jej lub nie.

No wiec sami powiedzcie czy wizyta osobista nie załatwia sprawy tylko trzeba pisemnie z nimi ??, czy muszę tracić swój czas na to by odzyskać swoje pieniądze które mi kradną ??.

Powiem wam tak, Plus to kolejny monopol który nie liczy się z klientem chcecie by was okradano proszę bardzo.

Np. w Heyah ma ktoś problem dzwonią do ciebie i wyjaśniają a w plus ? dzwon i tak nic nie zyskasz.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03