PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowa strona internetowa UPC

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowa-strona-internetowa-upc-1482.html
QR Code
Nowa strona internetowa UPC

Piotr Baranowski, 25 lipca 2007, 14:31
Tagi: UPC

Od dzisiaj obecni i potencjalni klienci mogą korzystać z nowej, ulepszonej witryny UPC Polska. Zmiany na www.upc.pl zostały wprowadzone z myślą o użytkownikach: serwis jest wygodniejszy i łatwiejszy w nawigacji, oferuje nowe funkcjonalności i aplikacje.

UPC Polska zmienia swoją witrynę internetową dla wygody klientów. Tym, którzy są zainteresowani usługami UPC ma ona ułatwić znalezienie i zebranie informacji, a obecnym klientom UPC - umożliwić samodzielną obsługę w ramach elektronicznego e-BOKu.

Wszelkie informacje niezbędne dla klienta zostały uporządkowane w "Bazie Wiedzy", która jest dostępna z wielu miejsc witryny. Nową funkcjonalnością jest wyszukiwarka, pozwalająca przeszukiwać bazę według słów i fraz. Dla przykładu wystarczy wpisać "modem" i wyświetlą się wszystkie pytania i odpowiedzi oraz porady dotyczące modemów instalowanych przez UPC u klienta. Łatwiej jest również uzyskać dostęp do wszystkich dokumentów ważnych dla potencjalnego klienta, takich jak np. regulamin, cennik, wzory umów, parametry techniczne, itp.

Ciekawymi rozwiązaniami są aplikacje "Programy w Twoim mieście" oraz "Kalkulator połączeń telefonicznych". Dzięki pierwszej można sprawdzić wykaz programów telewizyjnych w swoim mieście, a dzięki drugiej można wyliczyć, ile zaoszczędzi się na przejściu od dotychczasowego operatora telefonicznego do UPC. Został również wprowadzony nowy wygodniejszy formularz zamawiania usług UPC online.

Ważną częścią witryny UPC jest sekcja "Moje UPC" przeznaczona dla obecnych klientów. Umożliwia im ona wgląd do swoich danych osobowych, podgląd oraz wydruk faktur, przyspieszone zamawianie kolejnych usług online. Nowością jest aktualizowany na bieżąco szczegółowy wykaz połączeń telefonicznych, dzięki któremu klient ma wgląd do swoich połączeń sprzed 24 godzin, a nie tylko tych zafakturowanych. Dodatkowo została przebudowana sekcja "Obsługa Klienta", tak aby była bardziej przejrzysta. Znajdują się w niej zbiory plików do pobrania (np. sterowniki do modemów, webcamer, instrukcje obsługi sprzętu), a w sekcji "Komunikaty" można dowiedzieć się o planowanych modernizacjach sieci UPC.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 10 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości