PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowa świąteczna taryfa z tańszymi połączeniami w sieci PLAY

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowa-swiateczna-taryfa-z-tanszymi-polaczeniami-w-sieci-play-2661.html
QR Code
Nowa świąteczna taryfa z tańszymi połączeniami w sieci PLAY

Michał Gruszka, 24 listopada 2007, 20:19
Tagi: Play, promocja

23 listopada multimedialny operator Play wprowadza do swojej oferty kolejny plan abonamentowy – PLAY abonament 40. Wybierając nowy plan taryfowy Klienci korzystają ze świątecznej promocji „50% tańszy abonament przez 6 pierwszych miesięcy”. Wystarczy, że Klient skorzysta z oferty do końca grudnia 2007.

Jacek Hensler, szef marketingu PLAY powiedział:

Wprowadzenie tej taryfy to sprawdzian preferencji naszych klientów. Nasze dotychczasowe taryfy zbudowane są na bardzo prostym i identycznym schemacie - takiej samej ceny do wszystkich.




Nowy plan abonamentowy pozwala nam sprawdzić jak klienci będą korzystać z modelu opartego o preferencyjne warunki w połączeniach wewnątrz sieci.

Dzięki niskim stawkom Klient Play abonament 40 może nie przekraczając abonamentu:
- wydzwonić do 160 minut do Play i sieci stacjonarnych lub,
- wydzwonić do 87 minut do innych krajowych sieci komórkowych lub,
- wysłać do 480 SMS-ów do Play lub,
- wysłać do 266 SMS-ów do innych krajowych sieci komórkowych.

reklama

Ostatnie opinie internautów

kaleid 24.11.2007 @ 22:49
oferta ktora w sumie nic nowego ani konkretnego nie wprowadza i potwierdza ze play idzie coraz bardziej w dol z ofertami. poza tym coraz glosniej ostatnio o problemach z zasiegiem w play
Marq 25.11.2007 @ 12:14
fakt ze play na koniec tego roku zanotuje 600mln strat jakos nie nastraja optymistycznie i zachecajaco zeby byc abonentem tej sieci
@ Michał Gruszka 25.11.2007 @ 20:17
@ MarQ dlaczego? Przy tak duzych nakładach, nasyconym rynku i niewatpliwej konkurencji ciezko jest sie obyc bez strat.. To czy owe straty na poczatku sie oplacaly dowiemy sie dopiero za kilka lat..
kjp23 26.11.2007 @ 10:30
To prawda. Nie potraficie myśleć?? Ludzie, nie zdajecie sobie sprawy ile kosztuje uruchomienie i rozbudowa własnej sieci! Ktos to musi sponsorowac, a skoro nie ma sie od razu milionów klientów którzy podreperowują budżet, to straty są przecież nieuniknione. Dodatkowo chęć pozyskania klientów w formie dawania świetnych telefonów po niskich kosztach, dobre promocje i płacenie haraczu plusowi za uzywanie ich infrastruktury? Mało? Normalne, że na początku nie przyspaża to zysków.
will 26.11.2007 @ 13:09
Ja bym sobie z playa KU311 za 1 zl kupil i w zasadzie zadne inne promocje mnie nie interesuja. A tu jeszcze abonament przez 3 mc stary trzeba ciagnac :/
kokosz 26.11.2007 @ 18:45
no kasy im brakuje to oferuja na gwalt promocje, tylko szkoda ze jak narazie malo sa one ciekawe, z zadnej bym nie skorzystal, era oferuje mi wiecej jako ze jestem u nich juz 3 lata, zostaje.
raf 26.11.2007 @ 20:19
kaleid> czyżbyś pracował dla konkurencji?? bo z zasięgiem Play zawsze jest dobrze, bo ma taki sam zasięg jak Plus.
kokosz> mało ciekawe promocje? pokaż mi innego operatora który mi da telefon 3G i videorozmowy za 25 groszy? :)
roro 2.12.2007 @ 19:04
raf ma racje z zasięgiem spoko
promocje niezłe, aparaty w niezłej cenie

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 9 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16