PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowa wersja dekodera Familijnego produkcji Cyfrowego Polsatu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowa-wersja-dekodera-familijnego-produkcji-cyfrowego-polsatu-7011.html
QR Code
Nowa wersja dekodera Familijnego produkcji Cyfrowego Polsatu

Mariusz Burski, 28 stycznia 2010, 17:45
Tagi: Cyfrowy Polsat, Telewizja cyfrowa

Cyfrowy Polsat wprowadził do oferty nowy cyfrowy dekoder Familijny F300 wyprodukowany w fabryce Cyfrowy Polsat Technology. Nowa wersja odbiornika została wyposażona w wyświetlacz LED oraz tryb czuwania zgodny z zaleceniami unijnych dyrektywach z zakresu oszczędzania energii.

"Własna fabryka pozwala nam na regularne rozwijanie oferty dekoderów zgodnie z sugestiami naszych klientów oraz wdrażanie rozwiązań proekologicznych, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów produkcji. Nowy odbiornik posiada oczekiwany przez widzów wyświetlacz LED pokazujący oglądany kanał bądź zegar, a zastosowany w tym modelu tryb czuwania, zgodny z zapisami ekodyrektywy, daje użytkownikowi możliwość maksymalnego ograniczenia poboru prądu, gdy dekoder nie jest używany" – mówi Dariusz Działkowski, członek zarządu ds. technicznych w Cyfrowym Polsacie S.A.

Dekoder Familijny F300 jest przystosowany do odbioru telewizji cyfrowej w standardowej rozdzielczości. Obsługuje wszystkie niezbędne dla widzów funkcje, jak na przykład elektroniczny przewodnik po programach, wyszukiwanie kanałów, tryb TV/radio, proporcje ekranu 4:3 i 16:9, nadzór rodzicielski. Wyposażony jest w optyczne cyfrowe wyjście sygnału audio, które umożliwia transmisję dźwięku przestrzennego oraz zapewnia bezpieczne połączenie dekodera ze wzmacniaczem audio. Ponadto, gwarantuje wysoką jakość obrazu o dużej dynamice kolorów. Posiada także wejście umożliwiające podłączenie go do gniazdka 12V, które jest używane, np. w przyczepach kampingowych.


Źródło: Cyfrowy Polsat

reklama

Ostatnie opinie internautów

Bogusław 17.08.2010 @ 12:49
Podpisałem z Cyfrowym Polsatem umowę i "wciśnięto" mi Dekoder F300, który nie odbiera programów polsatowskich i innych na zbiorczej antenie, którą mamy w bloku, a która jest profesjonalnie wykonana i na każdym innym dekoderze np.Samsung wszystkie programy są.A więc to nie wina anteny ale tego "ubogiego" dekodera F300.Nie mam programów od chwili podpisania umowy (od ponad 2 miesięcy), nie chcą mi wymienić wynajętego dekodera na inny, a mam płacić za "usługę"przez najbliższe 26 miesięcy. Reklamacje moje, wysyłane przez internet są bagatelizowane, odpisują zdawkowo i tendencyjnie, żadnych konkretów. Na reklamacje listowne brak jakiejkolwiek reakcji, za nic mają terminy na udzielenie odpowiedzi. Po prostu nie mają zamiaru pomóc pomimo zapisu w polsatowskim Regulaminie Świadczenia Usług, w Rozdziale 9 §14 pkt 9.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 11 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości