PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowe funkcjonalności konta Avocado dla klientów Plusa

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowe-funkcjonalnosci-konta-avocado-dla-klientow-plusa-9955.html
QR Code
Nowe funkcjonalności konta Avocado dla klientów Plusa

Maciej Celmer, 3 stycznia 2012, 13:07
Tagi: Avocado, BZ WBK, Plus

Klienci sieci Plus korzystający z innowacyjnego konta bankowego Avocado, jako pierwsi w Polsce mogą wykonywać proste operacje finansowe za pośrednictwem SMS-ów. Aby szybko i bezpiecznie przelać pieniądze, nie trzeba tracić czasu na wypełnianie rubryczek, a wybierając się po gotówkę do bankomatu, pamiętać o zabraniu karty. Od teraz wystarczy wyjąć z kieszeni telefon.

Uruchomione dziś kolejne funkcjonalności sprawiają, że obsługa konta Avocado za pośrednictwem telefonu jest jeszcze wygodniejsza.

Przelewy SMS umożliwiają przesyłanie pieniędzy z konta bez konieczności logowania się do aplikacji m-bankingowej lub na stronie internetowej. Nie musimy nawet pamiętać numeru konta odbiorcy, jedynie numer jego telefonu. Co więcej, przelewy za pośrednictwem tej usługi można wykonać zarówno do osób posiadających pakiet Avocado, jak i do tych, które go jeszcze nie mają, a nawet nie są użytkownikami komórek w sieci Plus (wystarczy, że w kilku prostych krokach aktywują usługę Przelewy SMS po otrzymaniu przelewu).

Odbiorca pieniędzy może od razu skorzystać z nich podczas zakupów w Internecie, przelać je na inne konto, albo wypłacić na przykład w bankomacie. Wtedy przyda się kolejna nowość w Avocado, czyli Bankomat SMS. Ta nowatorska usługa pozwala realizować wypłaty gotówkowe w bankomatach sieci BZ WBK przy pomocy telefonu komórkowego, bez konieczności używania plastikowej karty. Jeśli chcemy wypłacić gotówkę, po prostu wysyłamy SMS, by po chwili dostać unikatowy kod, dzięki któremu dokonamy transakcji w bankomacie.

Źródło: Plus

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości