PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowe karty ExpressCards Sony Ericsson HSPA

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowe-karty-expresscards-sony-ericsson-hspa-3438.html
QR Code
Nowe karty ExpressCards Sony Ericsson HSPA

Michał Gruszka, 20 lutego 2008, 11:36
Tagi: HSPA, Internet, Sony Ericsson

Sony Ericsson wprowadził swoje pierwsze urządzenia HSPA 7.2/2.0  w formie ExpressCard/34 - czyli modele: EC400 i EC400g. Obydwie szerokopasmowe mobilne karty ExpressCards pomagają zajętym profesjonalistom. Będąc stale w ruchu, dzięki natychmiastowemu dostępowi do Internetu, niezależnie od swego miejsca pobytu, oszczędzają ich drogocenny czas. Karty EC400 i EC400g idealnie pasują do gniazda ExpressCard w laptopie i pozwalają pobierać dane z prędkością do 7,2 Mb/s oraz przesyłać dane z prędkością do 2,0 Mb/s. Dodatkowo, EC400g posiada wbudowany odbiornik GPS, który automatycznie pokazuje użytkownikowi aktualną lokalizację na mapach Google™ Maps lub innych, a także może zasilać każdą inną usługę wyznaczania lokalizacji.

Johan Tysklind, Dyrektor Marketingu w dziale Mobile Computing w Sony Ericsson powiedział:

Karty EC400 i EC400g to bardzo wydajne szerokopasmowe, mobilne urządzenia. Mają ultra-cienką formę ExpressCard i oferują dokładnie to, czego będący stale w ruchu profesjonalista potrzebuje, aby być w kontakcie - niezawodny w każdym momencie i miejscu dostęp do Internetu. Posiadające instalację i konfigurację typu plug-and-play, karty ExpressCards oferują natychmiastowy dostęp do Internetu oraz błyskawiczne prędkości pobierania danych. Pozwalają na to, abyś bez wysiłku mógł sprostać wymaganiom prowadzonego biznesu.

Sony Ericsson EC400 / EC400g – nigdy więcej przestojów

Szybkie przesyłanie i pobieranie danych – prędkości takie same, jak w biurze
Auto-instalacja i auto-konfiguracja – połącz się szybko i łatwo
Wbudowany odbiornik GPS pozwoli Ci zachować orientację nawet w nowym mieście (EC400g)

Doskonale kompaktowe
Kompaktowe, cienkie i trwałe, karty EC400 i EC400g oferują Ci wszystko, czego mógłbyś oczekiwać od Sony Ericsson. Dołączane są wygodnie do Twoich gniazd ExpressCard w laptopie, co oznacza, że dostęp do sieci jest w zasięgu jednego kliknięcia, w każdej chwili. Oprócz własnej, zintegrowanej anteny, urządzenia EC400 i EC400g posiadają drugą antenę, którą można wysuwać, aby jeszcze bardziej zwiększyć odbiór sygnału radiowego, a tym samym wydajność.

Oszczędzają czas, możesz więc wykonać więcej rzeczy
Urządzenia EC400 i EC400g są wystarczająco szybkie, aby dotrzymać kroku Twoim potrzebom. Wyposażone w technologię HSPA, pozwalającą na przesyłanie danych z prędkością do 2,0 Mb/s. Przy prędkościach do 7,2 Mb/s dla pobierania danych – jesteś tak dobrze połączony z Internetem jak wtedy, gdy jesteś w domu lub w swoim biurze.

Łatwe i skuteczne
Własności auto-instalacji oraz auto-konfiguracji urządzeń EC400 i EC400g oznaczają, że łączenie się z Internetem jest natychmiastowe i bez wysiłku. Dzięki wbudowanemu oprogramowaniu, karty ExpressCards automatycznie identyfikują Twojego dostawcę sieci i dostosowują odpowiednie parametry sieciowe, gdy tylko karta zostanie wsunięta do Twojego laptopa.

Znajdź drogę
Karta EC400g posiada unikalny, wbudowany odbiornik GPS, tak więc możesz trafnie i łatwo ustalić gdzie się znajdujesz. Funkcja najnowszej generacji, opracowana przez Sony Ericsson, łączy Cię natychmiast z Google™Maps lub podobną usługą, aby ustalić co znajduje się wokół Ciebie i gdzie się udać, niezależnie od tego w jakim jesteś miejscu.

Znajdź czas na swoje pasje
Nie pozwól, by Twój napięty harmonogram powstrzymywał Cię od rozwijania Twoich pasji. Interfejs użytkownika kart EC400 poprowadzi Cię bezpośrednio na arenę PlayNow™, zapewniając dostęp do tysięcy utworów, gier i innych pobranych treści w niezwykle krótkim czasie. Po prostu wgrywaj muzykę, wideo oraz dzwonki do Twojego notebooka, a jeśli masz ochotę, to przenieś je wygodnie na Twój telefon.

reklama

Ostatnie opinie internautów

paczek 20.02.2008 @ 16:29
jejku, Oni chyba na głowę upadli. Pewnie na rynek trafią w trzecim kwartale roku - tak samo jak telefony. Tyle urządzeń na raz ? na końcu się okaże że co kolejne to większe g**** ;) nie życzę go tego. Jednak chyba jeszcze żaden koncern nie zapowiedział tylu premier w podobnym okresie czasu.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 12 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości