PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowe logo Heyah

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowe-logo-heyah-9375.html
QR Code
Nowe logo Heyah

Maciej Celmer, 5 lipca 2011, 12:29
Tagi: Heyah, rebranding

Rok bieżący przyniósł wiele świeżości w wizerunkach operatorów. Era przebrandowała się na T-Mobile, Netia odświeżyła logo, Plus także zadbał o wizerunek. Teraz przyszła kolej na wielką czerwoną łapę.

Przy okazji plenerowej imprezy zorganizowanej przez Heyah i Viva Polska pojawiło się nowe logo i krój czcionki.

Zamiast czerwonego koloru, łapę Heyah wypełniają kolorowe, geometryczne wzory. Zmienił się też krój czcionki.

Źródło: wł, heyah

reklama

Ostatnie opinie internautów

monia 5.07.2011 @ 15:38
Fajnie. Jest dynamiczniejsze i sama czerwona łapa i powiedziałabym, że chyba też z nutką artystyczną :)
PoncjuszPił 6.07.2011 @ 10:30
Mi się to kojarzy z kulturą street- artu. Bardziej młodzieżowo na pewno a to właśnie głównie do tej grupy docelowej jest skierowana zarówno oferta Heyah jak i działania wizerunkowe. Podoba mi się ta symetria a w zasadzie jej asymetryczność:)
Frasier 17.07.2011 @ 17:43
Eh, nie podoba mi się ta zmiana. Ginie forma czerwonej łapy, która wyróżniała markę. Jej jednolita forma była dużym plusem, zresztą dobrze wykorzystywanym na różnych dachach/słupach/kioskach, ta ejst bardzo "rozmazana:.
Jorgiel 18.07.2011 @ 11:22
Jest inna, a takie założenie zawsze było domeną Heyah, samo logo bardziej kojarzy mi się wakacyjnie czy będzie na stałe czy tylko na jakiś czas tego też na dobrą sprawę nie wiadomo. Ciekawy jestem kampanii, która zastąpi Kota Ryśka
Pac 10.08.2011 @ 17:26
Oj, niedobrze, niedobrze. Zepsuli coś tak fajnego...
Już nie mogę na to patrzeć, bo to jest obrzydliwe. Już bardziej spodziewałem się "różowej łapy".
Akurat @PoncjuszPił, wg mnie nie jest to wcale bardziej młodzieżowe logo.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 6 i 7 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16