PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowe MVNO FreeM - społecznościówki za reklamy

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowe-mvno-freem-spolecznosciowki-za-reklamy-8028.html
QR Code
Nowe MVNO FreeM - społecznościówki za reklamy

Nowa usługa telefonii komórkowej FreeM pozwala bezpłatnie korzystać z popularnych serwisów społecznościowych, komunikatorów i portali w zamian za obejrzenie reklam.

Firma Inmobile, właściciel wirtualnego operatora komórkowego CP Telecom, 21 listopada 2010 r. wprowadza na polski rynek nowy brand telefonii komórkowej – FreeM.

Uruchamiana sieć zaoferuje usługę bezpłatnego korzystania z popularnych serwisów społecznościowych, komunikatorów i wybranych portali internetowych w zamian za emisję pełnoekranowych reklam na telefonie użytkowników.

Abonenci FreeM będą mogli bezpłatnie korzystać z serwisów takich, jak Facebook, Foursquare, Twitter, Wikipedia, komunikatorów GaduGadu, FB-czat, Windows Live Messenger i Google Talk (za pośrednictwem platformy i aplikacji Nimbuzz) oraz innych wybranych portali internetowych w wersjach mobilnych.

Darmowe korzystanie z Internetu nie Będzie warunkowane minimalnymi doładowaniami i działa również przy zerowym stanie konta. Użytkownik FreeM, po obejrzeniu reklamy, uzyska możliwość darmowego korzystania z wybranych serwisów internetowych, równoważnego transferowi danych wielkości 0,5 MB, co odpowiada np. 30 odsłonom mobilnej wersji Facebooka. Komunikacja tekstowa przez komunikatory obsługiwane przez Nimbuzz nie będzie limitowana.

Usługa będzie dostępna na dowolnych telefonach wyposażonych w przeglądarkę internetową i możliwość transferu danych. Pozostałe standardowe usługi, jak rozmowy telefoniczne, SMS-y oraz przeglądanie innych stron internetowych niż wymienione wcześniej, podlegać będą opłatom w systemie doładowań (prepaid).

Tabela opłat:

[img 0=""]

Operator kieruje swoją ofertę do młodzieży w wieku 15 - 25 lat. Bowiem ta grupa odbiorców najczęściej korzysta z komunikatorów i serwisów społecznościowych. Warunkiem użytkowania nowej usługi jest posiadanie konta na portalu Facebook i dołączenie do grona znajomych FreeM.

Limitowane, darmowe karty SIM, w początkowym okresie oferowane będą ekskluzywnie dla fanów w Warszawie, w formule szeroko zakrojonych testów. Karty będzie można odebrać za pośrednictwem paczkomatów - www.paczkomaty.pl, w kinie Atlantic, centrum handlowym Blue City oraz przez kuriera InPost.

Wybór nowego lub przeniesienie dotychczasowego numeru komórkowego odbywać się będzie za pośrednictwem strony Internetowej FreeM. Doładowania konta można dokonać w systemie eCard za pośrednictwem strony internetowej lub kupując kartę doładowującą Mova w sieci sklepów Carrefour.

Źródło: Inmobile

reklama

Ostatnie opinie internautów

FreeQ 19.11.2010 @ 14:03
Dziwny pomysł, ja chyba nie będę miał cierpliwości na te reklamy. Już nawet TV przestałem oglądać bo się nie da. No cóż, rynek usług nie produktów.
Grzesiek 9.12.2010 @ 20:16
reklama to tylko obrazek i klika sie dalej i smigasz po necie :) wiem do sam z tego korzystam :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 1 i 10 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości