PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowe narzędzie dla operatorów od firmy Intec

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowe-narzedzie-dla-operatorow-od-firmy-intec-1535.html
QR Code
Nowe narzędzie dla operatorów od firmy Intec

Piotr Baranowski, 1 sierpnia 2007, 14:32
Tagi: billing, Intec

Firma Intec udostepniła swoje nowe rozwiązanie o nazwie Intec IMS Charging Solution przeznaczone do rozliczeń dla IMS w trybach off-line i on-line.

Intec IMS Charging Solution (IMS - IP Multimedia Subsystem) jest standardowym rozwiązaniem stanowiącym odpowiedź na wymagania ze strony bilingu i pobierania opłat za nastawione na multimedia usługi następnej generacji.

Nowe rozwiązanie, które pracuje zarówno w trybie on-line jak i off-line, jest w pełni zgodne z odpowiednimi specyfikacjami projektu 3GPP (3rd generation partnership project), zapewniając stosowanie funkcji rozliczeniowych usług następnej generacji oferowanych w podsystemie IMS.

Podsystem IMS posiada standardową architekturę umożliwiającą świadczenie zaawansowanych usług komunikacyjnych zarówno dla sieci bezprzewodowych jak i przewodowych. Specyfikacja IMS służy operatorom telekomunikacyjnym do tworzenia sieci, które świadczą abonentom różnorodne usługi komunikacyjne wspólne dla wszystkich urządzeń dostępowych. Podsystem IMS zapewnia nowe szanse dla efektywnego kosztowo wdrożenia usług multimedialnych w ramach otwartego, standardowego środowiska.

Rozwiązanie Intec IMS Charging Solution oferując funkcjonalność rozliczeń dla trybów off-line (CCF) i on-line (OCF) umożliwia zredukowanie kosztów operacyjnych i daje szanse nowych dochodów związanych z wdrożeniem usług podsystemu IMS, począwszy od usług VoIP aż do wyrafinowanych konwergentnych aplikacji dla telekomunikacji stacjonarnej i ruchomej (FMC - fixed-mobile convergence), jak również obejmuje pełne portfele usług typu ‘Triple Play’ (głos, video i dane/internet) oraz ‘Quad Play’ (jak w triple + mobilność).

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 8 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości