PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowe oferty Orange Free HSPA+ DC

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowe-oferty-orange-free-hspa-dc-8638.html
QR Code
Nowe oferty Orange Free HSPA+ DC

Maciej Celmer, 24 lutego 2011, 16:49
Tagi: Orange, Orange Free, Orange Free na kartę

Od jutra w sieci Orange pojawią się nowe oferty Orange Free i Orange Free na Kartę z wykorzystaniem technologii HSPA+ DC.

Oferta Orange Free

Orange Free na kartę - także do 42 Mb/s
Kupując starter OFnK, użytkownik otrzymuje 1GB na start i 20 złotych na rozmowy, SMS`y i połączenia z internetem. Z oferty można również migrować z innej oferty za pomocą jednego SMS`a.

Doładowując swoje konto klienci dostają dodatkowe bonusy w transmisję danych o wielkości uzależnionej od wartości doładowania:

  • 5 zł - 200 MB - ważność 2 dni
  • 10 zł - 248 MB - ważność 5 dni
  • 25 zł - 1,25 GB - ważność 30 dni
  • 50 zł - 2,75 GB - ważność 90 dni
  • 100 zł - 7 GB - ważność 150 dni

Całkowita liczba MB/GB, przy założeniu, że całość środków z doładowania zostanie przeznaczona na transmisję danych.

Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 24.02.2011 @ 17:02
Oferta prezentuje się dość ciekawie, szkoda tylko, że w Orange Free 19 limit transferu danych wynosi 0 GB, jednak w pozostałych wersjach jest już w porządku. Atrakcyjną usługą wydają się 'Szczęśliwe godziny' z nielimitowanym dostępem do internetu w nocy.
Jacek85 24.02.2011 @ 17:39
Nowy artykuł o bonusach MB/GB w momencie doładowania, nieco uspokoił mnie :) Pozwala to mieć nadzieję, iż ta promocja tak szybko się nie skończy.
Z niecierpliwością czekam na moje kolejne doładowanie. Kto by pomyślał, że będę się kiedyś choć trochę cieszył gdy wtopię kolejne 50 złotych za doładowanie konta :P

Wcześniejsze promocje gdy byłem w Orange Go nie urządzały mnie za bardzo. X godzin na darmowe rozmowy mi zawsze przepadało, bo promocja dotyczyła jedynie numerów w Orange. Jak na złość prawie wszyscy znajomi byli w innych sieciach. Takie oferty jedynie opłacalne są dla osób, które dużo dzwonią na numery z Orange.
Wanda 24.02.2011 @ 18:45
Jako użytkowniczka OFnK mogę tylko polecić tę ofertę. Nie potrzebuję nieograniczonego pobierania w nocy, a wersja na kartę jest naprawdę tania. W sumie na razie nie mam co żałować, że nie mam odpowiedniego modemu, bo moje miasto jeszcze nie jest w zasięgu. Ten który mam, pozwala na do 7,2 megabita, a średnio na 3. Naprawdę nie narzekam.
Jacek85 - zastanów się czy naprawdę warto to konto ładować. Nie wiem, może używasz kartę OFnK w telefonei i też z niej dzwonisz, ale jeżeli nie, to możesz rozważyć sprzedaż tych środków jako Przelew SMS, lub kupić kartę, z której już ktoś ten przelew zrobił. Byłoby jeszcze taniej.
Ciekawie ułożyli tę ofertę Orange Free 19 i 39 - w pierwszej nie ma limitu gigabajtów, w drugiej jest, ale nie ma nocnego pobierania.
Jacek85 24.02.2011 @ 19:13
Wanda - Tak, używam tej karty w pierwszej kolejności do dzwonienia i SMSow, a przy okazji czasem z neta.

Jak wspomnialem wyżej zmieniłem po prostu oferte z Orange Go na Orange Free logując się na ich stronie internetowej.
Orange Go ani inne Pop-y mnie nie satysfakcjonowały, bo ceny mniej wiecej podobne jak w Orange Free, a ich promocji nie potrafiłem nigdy wykorzystać nawet w najmniejszym stopniu.
A tak przy następnym doładowaniu przynajmniej będę miał darmowego neta z komórki. Ponad 2GB bonusu, umożliwi mi nawet na słuchanie radia internetowego. Oczywiście od czasu do czasu :)
@Frasier 24.02.2011 @ 20:36
Play ma ponoć 28 Lutego zaprezentować nową ofertę mobilnego internetu. Pewnie oficjalnie ogłoszą zniesienie limitu prędkości, lub nowe limity prędkości dla różnych opcji. Jak dla mnie mogą robić co chcą - ja potrzebuję ogólnopolskiego internetu :-), w takiej samej cenie.
Gdybym się przewrócił na lodzie, uderzył głową w chodnik i zdecydował na abonament (no co, taki mam profil dzwonienia :-)), to brałbym mimo wszystko ten najtańszy. Dlaczego? Drogie przekraczają moje potrzeby, a ten za 19 zł w odróżnieniu od tego za 39 zł ma coś unikalnego - Szczęśliwe Godziny.
Wiem, że to pewnie nierozsądne, ale na miejscu Orange zastanowiłbym się, czy nie warto wprowadzić SG jako opcję w OFnK. Wiem, klient abonamentowy jest cenniejszy niż prepaid, ale jeżeli ktoś nie zna sposobu na nabycie kart OFnK z Allegro i bazuje na doładowaniach, a nie dzwoni z karty - powstają skarbonki. SG za bo ja wiem, 30? 40? zł na 30 dni pozwoliłby je rozładować, a i przychó dla Orange byłby dobry. Może za drogo :-).
dreamgirl 26.02.2011 @ 15:59
wow czekamy na odpowiedz innych sieci ;d

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 11 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16